مسعود خوانساری:سال ۹۵ نقطه عزیمت اقتصاد ایران است

مسعود خوانساری:سال ۹۵ نقطه عزیمت اقتصاد ایران است

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران: در صورتی که حاکمیت کشور به وفاق کامل برای احیای دوباره اقتصاد ملی برسند که امیدواریم چنین شود، به طور حتم، سال ۹۵ می تواند به نقطه عزیمت اقتصاد ایران از رکود به رونق تبدیل شود.

252
0
مسعود خوانساری
مسعود خوانساری

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران در پیام نوروزی خود به فعالان اقتصادی اعلام کرد: قفل رکود با پیروی از منطق، اعتدال و خرد جمعی می‌ شکند. بخش‌خصوصی ایران سال گذشته را با تمام مصائب آن، با سربلندی به پایان رساند؛ چراکه از پس تنگناهای مالی و نگرانی بسیار، هنوز هم چرخ های اقتصاد ایران به همت همین بخش به گردش در می‌آید.

وی افزود: امروز بخش خصوصی همچنان استوار و پرامید در انتظار آغازی دوباره است. امید فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار در سال جدید به تحقق یک هدف عظیم دوخته شده است. در صورتی که حاکمیت کشور به وفاق کامل برای احیای دوباره اقتصاد ملی برسند که امیدواریم چنین شود، به طور حتم، سال ۹۵ می تواند به نقطه عزیمت اقتصاد ایران از رکود به رونق تبدیل شود.

وی ادامه داد: در نوروز و همزمان با بهار طبیعت خواسته همگی ما از خداوند در لحظه سال تحویل باید دعا برای بازگشت رونق به اقتصاد به جهت بازسازی جامعه ایران، کاهش فاصله درآمدی، ایجاد اشتغال برای فرزندان این سرزمین و در یک کلام طلوع دوباره امید در دل های مردم باشد.

وی تصریح کرد: دولتمردان و تصمیم گیران کشور در سال ۹۴ با پیروی از منطق، اعتدال و خردجمعی توانستند پرونده سنگین توافق هسته ای را به سرانجام برسانند و از همین روی به کارگیری دوباره همین فاکتورها می تواند قفل رکود را نیز بشکند. البته که شرط آن اتحاد ملی و وفاق همگانی است.اکنون زمان پایان داد به تلخی ها و اختلافات است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید