مرمریت Calacatta را بیشتر بشناسیم

مرمریت Calacatta را بیشتر بشناسیم

مرمریت کلکته که از معادن معروف کشور هند به شمار می آید از لوکس ترین سنگ های ساختمانی و مرمریت های دنیاست و مشابه آن در کشور ایتالیا به نام کارار نیز در بازار جهانی موجود است.

1051
0
calacatta marble
calacatta marble

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مرمریت کلکته  که از معادن معروف کشور هند به شمار می آید از لوکس ترین سنگ های ساختمانی و مرمریت های دنیاست و مشابه آن در کشور ایتالیا به نام کارار نیز در بازار جهانی موجود است. تشابه این دو سنگ بسیار به یکدیگر نزدیک است و کاربرد های فراورانی را در زمینه طراحی داخلی از این نوع مرمریت شاهد هستیم.

 کلکته چندین نوع و ترکیب رنگ و طرح دارد که هر کدام مشتریان خاص خود را داشته و میتوان گفت که تمامی طرح ها در این سنگ جزء لوکس ترین ها می باشد از این رو کاربرد بسیار زیادی در بین معماران داشته و بسیاری از کشور ها این سنگ را به خوبی می شناسند.

رنگ سفید کاملا یکنواخت که رنگ زمینه این سنگ را تشکیل می دهد و رگه های خاکستری گاه تیره نیز در آن دیده می شود با رگه های خاکستری کم رنگ بازار بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است. کشور چین یکی از بزرگترین خریداران این سنگ از کشور های هند و ایتالیاست که فراوری شده آن را با قیمت بسیار خوبی وارد بازار جهانی می کنند.

در دهه اخیر کلکنه توانست بازار اصلی خود را در بین کشور های اروپایی به خوبی بیابد  و جزء لوکس ترین سنگ های موجودر بازار کشور های ایتالیا و اسپانیا شود. کلکته را میتوان به صورت قرینه نیز فرآوری کرد. ذخیره عظیمی از مرمریت کلکته در کشور هند و ایتالیا قرار دارد که با برنامه ریزی دقیقی که بر روی این معادن صورت گرفته تا چند سالی دیگر بازار جهانی را به طور کامل به دست خواهد گرفت. این سنگ با وجود زیبایی جالبی که دارد و قیمت مناسب فروش جایگاه اصلی خود را در بازار به دست آورده است. نوع طلایی آن نیز زیبایی منحصر به فردی دارد و برای طراحی داخلی بی نظیر است و از نظر طراحان سنگی است که شادی را به خانه شما هدیه می دهد.

calacatta design
calacatta design

 

۲+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

14 − یک =