مرمریت جنگل بارانی هند

مرمریت جنگل بارانی هند

مرمریت جنگل بارانی که معدن اصلی آن در کشور هند واقع شده است از زیباترین مرمریت های موجود در بازار جهانی به شمار می آید که رنگ های متنوع آن بسیار قابل توجه خریداران بزرگ سنگ های ساختمانی است.

396
0
مرمریت جنگل بارانی هند
مرمریت جنگل بارانی هند

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مرمریت جنگل بارانی که معدن اصلی آن در کشور هند واقع شده است از زیباترین مرمریت های موجود در بازار جهانی به شمار می آید که رنگ های متنوع آن بسیار قابل توجه خریداران بزرگ سنگ های ساختمانی است.

همین نام برای گرانیت سبز جنگلی ایران نیز انتخاب شده و از نظر طرح این دو سنگ تا حدودی به یکدیگر شبیه هستند. مرمریت جنگل بارانی همانطور که از اسم آن مشخص است معرف زیبایی یک جنگل در طرح خود است به نوعی که طرح بسیار متفاوتی به شمار می آید.

رنگ سبز، رنگ قهوه ای متمایل به سبز و رنگ سبز روشن و کم رنگ از بازه های رنگی این مرمریت به شمار می آید که تنوع آن باعث فروش بالای این مرمریت شده است. این نوع مرمریت در کنار کلکته هند بسیار بازار پر رونقی دارد و میتوان گفت یکی از مرمریت های لوکس در کشور های اروپایی به شمار می آید.

مقاومت مرمریت در برابر برش بسیار بالاست و میتوان با کمترین اپوکی بیشتر بهره وری را از اسلپ این سنگ به دست آورد . میزان صادرات این نوع مرمریت در سال ۲۰۱۴ با رشد ۱۵ درصدی در دنیا روبرو بوده است که حالت رقابتی این سنگ را بیان می کند که بیشتر خریداران این نوع سنگ کشور های اروپایی و چین می باشد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

ده − چهار =