مرمریت اورینت و رشد صنعت ساختمان ارمنستان

مرمریت اورینت و رشد صنعت ساختمان ارمنستان

این نوع مرمریت به علت درجه شکستگی زیادی که دارد فراوری آن نیز با مراحل بیشتری همراه است از این رو این نوع مرمریت را برای دکوراسیون داخلی بیشتر در قسمت دیوار استفاده می کنند و برای کف داخل خانه زیاد استفاده نمی شود.

302
0
orient
Orient

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور ارمنستان به علت رشد صنعت ساختمان در چند سال اخیر بسیار مورد توجه بوده است. یکی از زیباترین مرمریت هایی که در کشورارمنستان تاکنون بیشترین کاربرد را داشته مرمریت اورینت بوده که از معادن معروف در این کشور به شمار می آید و با رنگ زمینه خاکستری روشن و رگه های قرمز رنگ مرمریت بسیار جذابی است. این نوع مرمریت به علت درجه شکستگی زیادی که دارد فراوری آن نیز با مراحل بیشتری همراه است از این رو این نوع مرمریت را برای دکوراسیون داخلی بیشتر در قسمت دیوار استفاده می کنند و برای کف داخل خانه زیاد استفاده نمی شود.

معماری ارمنستان درچند سال اخیر تحولات ساختاری را در پروژه های خود شاهد بوده است. واردات سنگ های ساختمانی جدید از ایران و چین و کشور های اروپایی نیز تحولاتی در تفکر معماران و طراحان داخلی را به وجود آورده است. علاوه بر این بهره گیری از مرمریت های معروف ارمنستان نیز کمک شایانی به تحولات طراحی و دکوراسیون داخلی کرده و تاثیر بسیار خوبی در صنعت سنگ های ساختمانی این کشور داشته است.

مرمریت اورینت چند سالی است که از کشور ارمنستان به مقصد کشور های اروپایی صادر شده و شبیه این نوع مرمریت را هم در ایران می توانیم شاهد باشیم. شاید بتوان متفاوت بودن این سنگ را با سنگ های ساختمانی دیگر دلیلی برای بازار داغ آن دانست.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید