محی الدین طاهری: بانکها صنعت فارس را به خاک سیاه نشاندند

محی الدین طاهری: بانکها صنعت فارس را به خاک سیاه نشاندند

دبیرجامعه روحانیت فارس: امروز بانکها روزگار صنایع فارس را سیاه کردند و شاهد تعطیل شدن کارخانجات هستم.تسهیلات بانکها در بیان ۱۵ و ۲۰ درصد است اما در واقعیت حتی سودهای مرکب به ۵۰ درصد می رسد.

342
0
حجت الاسلام والمسلمین محی الدین طاهری
حجت الاسلام والمسلمین محی الدین طاهری

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین محی الدین طاهری دبیرجامعه روحانیت فارس ظهر پنج شنبه در جلسه جامعه روحانیت فارس در سوال از استاندار تاکید کرد: امروز بانکها روزگار صنایع فارس را سیاه کردند و شاهد تعطیل شدن کارخانجات هستم.

وی ادامه داد: تسهیلات بانکها در بیان ۱۵ و ۲۰ درصد است اما در واقعیت حتی سودهای مرکب به ۵۰ درصد می رسد.

دبیرجامعه روحانیت فارس تاکید کرد: وضعیت صنعت فارس دردآور است و اگر هم بگوییم مشکل داشتیم و تحریم بودیم این موانع در تمام کشور وجود داشته و دارد.

حجت الاسلام طاهری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه به چه دلیل انتقال آب به فارس اجرایی نمی شود، گفت: وضعیت آب در فارس بحرانی است اما به چه دلیل تا به امروز موضوع انتقال آب به فارس محقق نشده است.

وی تاکید کرد: موضوع اتصال فارس به دریا یک مصوبه قانونی است که باید اجرایی شود.

دبیرجامعه روحانیت فارس یادآور شد: هرکس به مردم استان فارس القابی دهد در حد خودش بوده و هست، مصوبه کشوری باید اجرایی شود.

حجت الاسلام طاهری در خصوص بیکاری موجود در استان نیز گفت: بیکاری بر تمامی مباحث استان فارس تاثیرگذاشته است بنابراین باید هرچه سریعتر فکر چاره بود.

وی یادآور شد: استاندار مشاور روحانیت برای خود انتخاب کند و ارتباط فرمانداران با ائمه جمعه نیز افزایش داشته باشد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هفت − 7 =