تجمیع نمایشگاه های سنگ کشور در نیم ور

تجمیع نمایشگاه های سنگ کشور در نیم ور

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی: بخش خصوصی برای برگزاری این نمایشگاه سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده و باید تجمیع نمایشگاه کشوری در شهر نیمور در دستور کار قرار گیرد.

165
0
محمود نعمتی
محمود نعمتی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایسنا، محمود نعمتی مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی در آیین اختتامیه نهمین نمایشگاه سنگ ایران گفت: قرن حاضر قرن  تقاضا است و نه قرن تولید  و رکود حاصل فعلی نتیجه  تولید نیست بلکه ماحصل نبود تقاضاست.

وی با تاکید بر اینکه زمان آن رسیده که به دنیال بازارهای جدید و افزایش تقاضا برای تولیدات خود باشیم، تنها راه حل این موضوع را صنعت سنگ و تبدیل مواد خام به سنگ‌های فرآوری شده دانست.

نعمتی با بیان اینکه با توجه به صنعت فرآوری سنگ ارزش افزوده چندین برابری نصیب تولیدکننده و بالطبع کشور خواهد شد، یکی از کارکردهای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی سنگ را بازاریابی جهت سنگ‌های فرآوری شده دانست و تصریح کرد: از کارکردهای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی سنگ، بازاریابی سنگ فرآوری شده و آشنایی با تکنولوژی روز دنیا است.

وی تاکید کرد: صنعت سنگ کشور از تکنولوژی روز دنیا عقب است و به همین دلیل کیفیت محصول و قیمت تمام شده آن قابل رقابت با دیگر کشورها نیست.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی ضمن ارزیابی نهمین نمایشگاه سنگ نیمور محلات این دوره از نمایشگاه را خوب ارزیابی کرد و افزود: بخش خصوصی برای برگزاری این نمایشگاه سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده و باید تجمیع نمایشگاه کشوری در شهر نیمور در دستور کار قرار گیرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 × سه =