محمود سعیدی: در بازاریابی ضعیف هستیم

محمود سعیدی: در بازاریابی ضعیف هستیم

204
0

محمود سعیدی دبیر اتحادیه سنگبری های شهرستان شهر ری در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: حدودا ۱۵ سال است به عنوان دبیر اتحادیه سنگبران شهرستان شهرری مشغول به فعالیت هستم.

وی در ادامه گفت: سنگ های موجود در ایران از نظر تنوع و رنگ جزء بهترین سنگ های دنیا هستند، اما متاسفانه از لحاظ فرآوری و صادرات از صنعت سنگ دنیا عقب مانده ایم. برخی دستگاه های فرآوری که در ایران وجود دارند کیفیت خوبی ندارند.

دبیر اتحادیه سنگبری های شهرستان شهر ری افزود: با توجه به محدودیت های بانکی که در زمینه صادرات وجود دارد بسیاری از واحدهای تولیدی فعلا توانایی انجام صادرات را ندارند. یکی از مهمترین مشکلات تولید کنندگان در شرایط فعلی بازاریابی است و لازم است دولت در این زمینه کلاس های آموزشی برای تولیدکنندگان برگزار کند، همچنین لازم است دولت از حضور شرکت ها در نمایشگاه های بین المللی حمایت کند و بخشی از هزینه های آنها را پرداخت کند.

سعیدی گفت: دولت باید با ارائه تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای تولید کننده سنگ بسترهای لازم برای به روزرسانی و مدرن شدن دستگاه های فراوری را فراهم کند. یکی دیگر از مواردی که لازم است به آن توجه ویژه ای شود تبلیغات موثر و کارآمد است که تاکنون در صنعت سنگ به اندازه کافی به آن توجه نشده است.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

1 × پنج =