فعالیت های شرکت تعاونی صنعت سنگ سیمرغ نوین

فعالیت های شرکت تعاونی صنعت سنگ سیمرغ نوین

مدیرعامل شرکت تعاونی صنعت سنگ سیمرغ نوین: هدف از تشکیل این تعاونی تقویت کار گروهی برای افزایش کارآمدی و امکان رقابت گسترده تراست.

388
0
محمد مطیعی
محمد مطیعی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از حجار، محمد مطیعی مدیرعامل شرکت تعاونی صنعت سنگ سیمرغ نوین هدف از تشکیل این تعاونی را تقویت کار گروهی برای افزایش کارآمدی و امکان رقابت گسترده ترعنوان کرد و گفت: تصویر ایران علیرغم وجود معادن غنی و تکنولوژی مدرن در فرآوری در آینه آمار، تصویری در خور نیست.

وی افزود: سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی سنگ ناشی از فقر معادن و حتی فقدان تجهیزات و تجربه صنعتگران نیست بلکه حاصل پراکندگی و ضعف در کار گروهی است که حاصل آن دوباره کاری ها و هزینه های متفرقه است که در حرکت های جمعی ناچیز است. متمرکز کردن این هزینه ها سهمی قابل توجه در افزایش کار آمدی و کاهش قیمت تمام شده خواهد داشت و نهایتا امکان ایجاد رقابت گسترده تر را فراهم می کند.

مطیعی در ادامه افزود: شرکت تعاونی سیمرغ نوین منفک از خانه سایبری سنگ ایران است و درعین حال این شرکت تعاونی زاده شده از فعالیت های این خانه است اما از این پس با تفکیک شرکت تعاونی صنعت سنگ سیمرغ نوین از خانه سایبری، این شرکت به مسیر اصلی و اساسنامه های خود خواهد پرداخت و حامی خانه سایبری خواهد بود.

وی گفت: هیات موسس شرکت تعاونی سیمرغ نوین با چشم انداز ایجاد یک نشان معتبر تجاری بین المللی در صنعت سنگ با حوزه فعالیت فراگیر در سرتا سر ایران فعالیت خود را در راستای عضوگیری و مشارکت متخصصین معدن کار، تولید و فراوری کننده سنگ، مهندسین ماشین آلات سنگبری، طراحان و معماران، بازرگانان مواد اولیه و ملزومات سنگ با تکیه بر اصلاح روش ها در تولید، افزایش توانمندی در تامین مواد اولیه، تمرکز و برنامه ریزی در تعمیر نگهداری و توسعه تجارت محصول، تسهیل در لجستیک و ارائه خدماتی یگانه تعریف نموده است.

مدیرعامل شرکت تعاونی صنعت سنگ سیمرغ نوین در زمینه اهداف تعیین شده این تعاونی اظهار داشت: از جمله اهداف این مجموعه تدوین برنامه های کاربردی با زمان بندی کوتاه مدت و میان مدت و دراز مدت، حضور دربازارهای داخلی و خارجی با عرضه محصولات استاندارد و افزایش سهم بازار، شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی تحت یک عنوان و برند، تشکیل سمینارهای تخصصی با دعوت از مشتریان و معرفی محصولات، تدارکات متمرکز اعضاء با عرضه بهترین مواد اولیه و ملزومات تولید با قیمت مناسب و شرایط بهینه و همچنین ارائه خدمات آموزشی مشاوره ای و فنی و مهندسی به اعضاء، ایجاد واحدهای وابسته برون مرزی برای مدیریت ارز و کنترل بحران های احتمالی توسعه روش های تجاری از طریق طرح های خرید متقابل، تهاتر، سرمایه گذاری مستقیم و ….. است.

مدیرعامل شرکت تعاونی صنعت سنگ سیمرغ نوین ادامه داد: علاوه بر اینها تامین منابع مالی برای پیشبرد طرح ها از طریق سرمایه گذاری اعضاء، اشخاص ثالث و یا تامین منابع از بانک ها براساس قرارداد سرمایه گذاری های مرتبط در واحدهای تولیدی اعضاء بر مبنای نیاز و خرید، اجاره و یا مشارکت در اداره واحدهای تولیدی غیرفعال و غیر عضو پس از کارشناسی و یافتن توجیه اقتصادی طرح می باشد که همگی بر اساس برنامه های تدوین شده صورت خواهد گرفت.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

1 × 1 =