محمد مازندرانیان شهرداران کشور را به نمایشگاه سنگ ایران دعوت کرد

محمد مازندرانیان شهرداران کشور را به نمایشگاه سنگ ایران دعوت کرد

شهردار نیم ور: از تمامی شهرداران کشور برای حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران دعوت به عمل خواهیم آورد.

339
0
محمد مازندرانیان
محمد مازندرانیان

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمد مازندرانیان شهردار نیم ور در جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران و اعضاء شورای شهر نیم ور اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی سنگ ایران که هر ساله در شهر نیم ور برگزار می شود فرصت بسیار خوبی است برای اینکه ظرفیت های شهر نیم ور به عنوان پایتخت سنگ ایران به همگان معرفی شود.

وی افزود: وجود افراد متخصص و زحمتکشی که در سالیان متمادی در صنعت سنگ و معدن فعالیت می کردند و همچنین وجود معادن پر تعداد در این شهر باعث شده تا از این شهر به عنوان پایتخت سنگ ایران یاد شود.

شهردار نیم ور گفت: با توجه به حضور مهمانان داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران لازم است بسترهای آشنایی این عزیزان با سابقه و ظرفیت های شهر نیم ور در صنعت سنگ و دیگر حوزه ها فراهم شود. در همین راستا شهرداری نیم ور در نظر دارد برنامه های فرهنگی متنوعی را در نمایشگاه به انجام برساند.

وی ادامه داد: شهرداری نیم ور همیشه و در همه حال ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با عوامل اجرایی نمایشگاه داشته و همیشه همراه و همقدم این دوستان بوده است. امسال هم با همکاری این دوستان در نظر داریم از تمامی شهرداران کشور برای حضور در نمایشگاه دعوت به عمل آوریم که مقدمات انجام این کار در حال اجراء است.

مازندرانیان تصریح کرد: یکی از اقداماتی که می تواند در زمینه معرفی شهر نیم ور موثر واقع شود بحث خواهرخواندگی شهر نیم ور با یکی از شهرهای معدنی دنیا است که ما درخواست این مورد را به مسئولین ذیربط ارائه داده ایم و منتظر دستورات لازم برای انجام آن هستیم. به محض اینکه شهر مورد نظر توسط مسئولین به ما اعلام شود بسترهای لازم برای اجرایی شدن آن را فراهم می کنیم.

جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران و اعضاء شورای شهر نیم ور
جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران و اعضاء شورای شهر نیم ور
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج × 4 =