بانک‌های اروپایی منتظر دستور العمل آمریکا

بانک‌های اروپایی منتظر دستور العمل آمریکا

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران:بانک مرکزی اتحادیه اروپا در شرف رایزنی با خزانه‌داری آمریکا برای تعیین شرایط پسابرجام است تا مشخص شود که چگونه با ایران می‌توانند همکاری کنند تا شامل تحریم‌های اولیه آمریکا نشوند.

412
0
محمد لاهوتی
محمد لاهوتی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، محمد لاهوتی رئیس کنفدراسیون صادرات ایران درباره آخرین وضعیت برقراری روابط بانکی اظهار کرد: بانک مرکزی ایران به‌شدت دنبال برقراری روابط بانکی با سایر کشورها است و بانک‌های داخلی نیز باید ارتباط کارگزاری خود را برقرار کنند، اما باید اذعان داشت برای رفع این مشکل قراردادی دوجانبه با بانک‌های دیگر کشورها نیاز است.

وی افزود: ما اعلام آمادگی می‌کنیم تا با بانک‌های اروپایی کار کنیم اما آنها نیز باید بپذیرند و مشکل اینجاست که آنها به‌دلیل نگرانی‌هایی که دارند نمی‌پذیرند.

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران ادامه داد: بانک مرکزی اتحادیه اروپا در شرف رایزنی با خزانه‌داری آمریکا برای تعیین شرایط پسابرجام است تا مشخص شود که چگونه با ایران می‌توانند همکاری کنند تا شامل تحریم‌های اولیه آمریکا نشوند.

وی تصریح کرد: بانک‌های اروپایی منتظر دستور العمل خزانه‌داری آمریکا هستند و من فکر می‌کنم که به‌زودی این کار انجام می‌شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

یک + نوزده =