محمد علی صبوری: بانک ها وام های ارزان قیمت ارائه دهند

محمد علی صبوری: بانک ها وام های ارزان قیمت ارائه دهند

213
0
کارخانه سنگبری
کارخانه سنگبری

محمد علی صبوری مدیر عامل سنگبری نما ( استان فارس) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: فعالیت من در زمینه فرآوری سنگ است و فعالیتم را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرده ام.

وی در ادامه گفت: مشکلی که اخیرا گریبان گیر ما شده مساله مالیات بر ارزش افزوده و رکود بازار است. دولت پول برخی پیمانکاران را پرداخت نکرده که این مورد برای ما هم مشکل ساز شده است.

صبوری افزود: تنها راهی که برای رفع این مشکلات وجود دارد ارائه وام های ارزان قیمت از طرف بانک ها است که اگر وام هایی که ارائه میدهند ارزان باشد بخشی از مشکلات ما حل میشود. دولت نیز اگر بدهی خود را با برخی پیمانکاران صاف کند تحرکات لازم در بازار راه می افتد.

مدیر عامل سنگبری نما خاطر نشان کرد: قبلا در زمینه صادرات فعالیت گسترده ای داشتیم اما در حال حاضر به دلیل نداشتن دستگاه های مدرن نمیتوانیم صادرات انجام دهیم. دستگاههای ما فرسوده شده اند و توان بازسازی آنهارا نداریم، به همین دلایل صادرات را انجام نمیدهیم.

وی در پایان گفت: اجرای برجام و رفع تحریم ها تغییری در روند کاری ما به وجود نیاورده است، صحبت هایی در این زمینه انجام شده اما تاکنون عملی نشده و ما امیدواریم که این صحبتها به عمل بپیوندد و اقتصادمان بهبود یابد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

2 × 1 =