محمد سالاری: در خراسان‌جنوبی ۴۵ نوع ماده معدنی وجود دارد

محمد سالاری: در خراسان‌جنوبی ۴۵ نوع ماده معدنی وجود دارد

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی: در مجموع در خراسان‌جنوبی 45 نوع ماده معدنی وجود دارد و در سال گذشته 430 نفر در معادن استان اشتغال داشتند.

222
0
معادن سنگ خراسان جنوبی
معادن سنگ خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، محمد سالاری معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اظهار داشت: در مجموع ۴۳۹ پروانه بهره‌برداری معدن در خراسان‌جنوبی صادر شده که ۴۶ پروانه مربوط به سال ۹۴ است.

وی با اشاره به ذخیره قطعی این ۴۶ پروانه در سال ۹۴ افزود: ذخیره قطعی این پروانه‌ها در سال گذشته بیش از ۳۸ میلیون تن بوده است.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: همچنین میزان استخراج اسمی سالانه این پروانه‌های بهره برداری ۶۳۳ هزار تن بوده است.

سالاری با اشاره به میزان سرمایه‌گذاری در سال ۹۴ تصریح کرد: میزان سرمایه‌گذاری سالانه ۳۲۷ هزار و ۲۹۹ میلیون ریال بوده و در مجموع در خراسان‌جنوبی ۴۵ نوع ماده معدنی وجود دارد و در سال گذشته ۴۳۰ نفر در معادن استان اشتغال داشتند.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با اشاره به گواهینامه‌های کشف شده، یادآور شد: در سال ۹۴ تعداد ۴۶ فقره گواهینامه کشف صادر شد که با صدور این تعداد فقره بیش از ۵۲ میلیون تن به ذخایر قطعی خراسان جنوبی افزوده شد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید