بخش خصوصی تکیه گاه واقعی دولت در حوزه معدن

بخش خصوصی تکیه گاه واقعی دولت در حوزه معدن

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی: بخش خصوصی با ظرفیت های بسیار زیادی که دارد می تواند در تصمیم گیری های دولت بسیار تاثیر گذار باشد و به عنوان بازوی مشورتی دولت نقش آفرینی کند.

274
0
محمد رضا حاجی پور
محمد رضا حاجی پور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمد رضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی امروز در جلسه انتخابات هیات مدیره خانه معدن این استان که با حضور جمعی از معدنکاران استان مرکزی و اعضاء هیات مدیره خانه معدن ایران برگزار شد اظهار داشت: باید همه سعی و تلاش خود را انجام دهیم تا حضور بخش خصوصی در صنعت و تجارت هر روز پر رنگ تر و تاثیرگذارتر از روز قبل شود.

وی افزود: بخش خصوصی با ظرفیت های بسیار زیادی که دارد می تواند در تصمیم گیری های دولت بسیار تاثیر گذار باشد و به عنوان بازوی مشورتی دولت نقش آفرینی کند.

وی خاطر نشان کرد: برای رسیدن به شرایطی که بتوانیم بسترهای توسعه پایدار را در بخش معادن استان مرکزی ایجاد کنیم باید بیش از گذشته به توانایی هایی بخش خصوصی تکیه کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: بخش خصوصی ما نیز باید سطح توانایی خود را تا جایی که می تواند بالا ببرد و با قدرت در میدان ظاهر شود. به هر میزان که حضور بخش خصوصی در تصمیم گیری ها بیشتر شود میزان خطای دولت پایین تر خواهد آمد.

وی تاکید کرد: به هرمیزان که افراد قدرتمندتری در بخش خصوصی حاضر باشند میزان تاثیرگذاری آنها نیز بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: امسال سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و برای تحقق این شعار که توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است باید بر بازوهای توانمند بخش خصوصی و افرادی که در این عرصه فعالیت می کنند تکیه کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تاکید کرد: با تکیه بر توانمندی های بخش خصوصی در حوزه معدن می توانیم جایگاه استان مرکزی در این بخش را ارتقاء بخشیم و سطح کار را از آن چیزی که هست بسیار بالاتر ببریم.

انتخابات هیات مدیره خانه معدن استان مرکزی
انتخابات هیات مدیره خانه معدن استان مرکزی
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

20 + نوزده =