اجرای بزرگترین سالن نمایش سنگ کوپ در نمایشگاه نهم

اجرای بزرگترین سالن نمایش سنگ کوپ در نمایشگاه نهم

مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: سال گذشته 7000 تن سنگ کوپ در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت که امسال در نظر داریم این عدد را به هشت هزار تن برسانیم.

306
0
جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران و اعضاء شورای شهر نیم ور
جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران و اعضاء شورای شهر نیم ور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، جسله ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران با اعضاء شورای شهر و شهردار نیم ور امروز در محل شهرداری نیم ور برگزار شد.  حسن اسماعیلی، حسن فیروزی، محمد مازندرانیان، عبدالله قربانی، رضا براتعلی، محمد حلاجیان و محمد غلامی از حاضران این جلسه بودند.

در ابتدای جلسه محمد حلاجیان مدیراجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران پس از ارائه گزارشی کوتاه اظهار داشت: تاکنون ۷۰% از غرفه های نمایشگاه به فروش رفته که ۳۰% الباقی آن هم طی یک ماه آینده به فروش خواهد رفت.

وی افزود: نگاه ما برای اجرای نمایشگاه یک نگاه ملی است. در هیمن راستا با همه فعالان صنعت سنگ در همه جای ایران تماس گرفته و در مورد نمایشگاه اطلاع رسانی های لازم را انجام دادیم. تمامی استانهای فعال در حوزه صنعت سنگ در نمایشگاه حضور دارند.

مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: سال گذشته ۷۰۰۰ تن سنگ کوپ در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت که امسال در نظر داریم این عدد را به هشت هزار تن برسانیم که اگر این اتفاق بیافتد رکورد اجرای نمایش سنگ خام دنیا از آن خود کرده ایم.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته سایت نمایشگاه در آینده ای نزدیک به محل دائمی نمایش سنگ های کوپ و بریده تبدیل خواهد شد و اینجا محلی خواهد بود برای معرفی و شناساندن همه ظرفیت های موجود در صنعت سنگ ایران.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

شش − 4 =