محمد باقر روحانی: برخی ماشین آلات تولید داخل استاندارد نیست

محمد باقر روحانی: برخی ماشین آلات تولید داخل استاندارد نیست

خزانه دار انجمن صنفی سنگبری های شهرستان رضوان شهر : مشکل اساسی ما در بازار کار فعلی، رکـود است که این رکود دلایل مختلفی نظیر؛ عدم داشتن کیفیت و کمیت در کالا، تبلیغ نکردن و عدم بازاریابی و عدم ثبات در کار دارد.

192
0
کارخانه سنگبری
کارخانه سنگبری

محمد باقر روحانی خزانه دار انجمن صنفی سنگبری های شهرستان رضوان شهر در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: مشکل اساسی ما در بازار کار فعلی، رکـود است که این رکود دلایل مختلفی نظیر؛ عدم داشتن کیفیت و کمیت در کالا، تبلیغ نکردن و عدم بازاریابی و عدم ثبات در کار دارد.

وی افزود: شرکت در نمایشگاه های مربوط به صنعت سنگ  قطعا تاثیر مثبتی دارد. بالاخص شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور باعث پیشرفت و بالا بردن کیفیت می شود. در خارج از کشور کیفیت کالا بالا و قیمت پائین است به همین دلیل راهی برای رقابت وجود ندارد.

روحانی گفت: نمایشگاه های داخلی می تواند تاثیر مثبت فرهنگی داشته باشد. مزیتی که نمایشگاه های خارجی نسبت به نمایشگاه های داخلی دارد این است که باعث شناخته شدن می شود و میتواند تبلیغ مثبتی در کارمان باشد. برخی ماشین آلاتی که در ایران تولید می شود دارای استاندارد نیستند و به صورت سنتی می باشند.

خزانه دار انجمن صنفی سنگبری های  شهرستان رضوان شهر ادامه داد: سنگی که در ایران فرآوری می شود ۱۰۰ در صد طبیعی است ولی در خارج از کشور برای فرآوری سنگ از مواد اضافی و فشرده برای فرآوری  سنگ استفاده می کنند، دستگاههایی که در خارج از کشور برای فرآوری استفاده می شود بسیار مدرن و پیشرفته است ولی متاسفانه بسیاری از واحدهای تولیدی ما به دلیل عدم حمایت دولت و بانک ها و تحریم های موجود دستگاه های پیشرفته برای استخراج سنگ در دست ندارند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

14 + 6 =