ارائه تسهیلات بانک‌های همدان تا سقف ۵ میلیارد تومان

ارائه تسهیلات بانک‌های همدان تا سقف ۵ میلیارد تومان

استاندار همدان: بانک‌های استان همدان تا سقف 5 میلیارد تومان اجازه پرداخت تسهیلات دارند، در تماس تلفنی با مدیرعامل بانک سپه کشور مقرر شد تا سقف تسهیلات بانک سپه استان همدان از 3 میلیارد و 600 میلیون تومان به 5 میلیارد تومان افزایش یابد.

461
0
محمد ناصر نیکبخت
محمد ناصر نیکبخت

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، محمدناصر نیکبخت استاندار همدان پیش از ظهر امروز در کارگروه رفع موانع تولید و ستاد تسهیل استان همدان اظهار داشت: شهرداری همدان باید مطالبات مردم را پرداخت کند، همانطور که مطالبات خود را با قوه قهریه دریافت می‌کند.

وی با بیان اینکه بانکها بدانند مشکلات اقتصادی ۱۰ سال گذشته سبب شده فعالان اقتصادی به ویژه بخش مسکن آسیب ببیند، تصریح کرد: هیچ طرح آسیب دیده و تعطیل شده‌ای نباید در استان داشته باشیم و اقدامات مناسب برای فعال کردن واحدها انجام شود.

نیکبخت تصریح کرد: بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات نباید معوقات واحدهای تولیدی را مدنظر قرار دهند و این معوقات بانکی نباید مانعی برای پرداخت تسهیلات جدید به واحدهای تولیدی باشد.

وی با بیان اینکه بانک‌های استان همدان تا سقف ۵ میلیارد تومان اجازه پرداخت تسهیلات دارند، گفت: در تماس تلفنی با مدیرعامل بانک سپه کشور مقرر شد تا سقف تسهیلات بانک سپه استان همدان از ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به ۵ میلیارد تومان افزایش یابد.

استاندار همدان با بیان اینکه تمامی واحدهای تولیدی کشور به سبب تحریم‌ها و هدفمندی یارانه‌ها آسیب دیده‌اند، گفت: قرار شد ۳۰ درصد از دریافتی حاصل از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی به واحدهای تولیدی یارانه پرداخت شود ولی این اتفاق رخ نداد و سبب تعطیلی و رکود در واحدهای تولیدی شد.

وی با تاکید بر اینکه تمامی مصوبات ستاد تسهیل استان همدان اجرایی شود، گفت: هیچ مصوبه مربوط به ستاد تسهیل نباید روی زمین بماند و نیاز است تا کمیته کارشناسی برای پیگیری در این زمینه شکل گیرد تا تمامی مصوبات به مرحله اجرا برسد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هجده + 15 =