محمدمهدی زاهدی: رکود در کشور بیداد می‌کند

محمدمهدی زاهدی: رکود در کشور بیداد می‌کند

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی: اگر دولت تمهیدی برای خروج از رکود در 6 ماه آینده نیاندیشد احتمال دارد که این مساله تبعات اجتماعی شدیدی به همراه داشته باشد و آن گاه نظام باید هزینه های سنگینی را برای آن بپردازد.

246
0
محمدمهدی زاهدی
محمدمهدی زاهدی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی مجلس با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور اظهار داشت: رکود در کشور بیداد می‌کند و صنایع یکی پس از دیگری در حال تعطیلی هستند اگر تولیدی هم وجود دارد مشتری برای خرید آن محصول نیست.

وی تاکید کرد: اگر دولت تمهیدی برای خروج از رکود در ۶ ماه آینده نیاندیشد احتمال دارد که این مساله تبعات اجتماعی شدیدی به همراه داشته باشد و آن گاه نظام باید هزینه های سنگینی را برای آن بپردازد.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همان طور که دولت اعلام می‌کند تورم در حال کاهش است اما واقعیت تلخ آن است که رشد نابرابر درآمدها و به تبع آن بی‌عدالتی های اجتماعی به وجود آمده باعث کاهش شدید قدرت خرید مردم شده است. تقاضا برای خرید محصولات بنگاه‌های بزرگ تولیدی کم شده که این مساله موجب کاهش تورم شده اما رکود را نیز به دنبال داشته است.

وی افزود: انتظار داریم دولت نقطه بهینه‌ای بین تورم و رکود داشته باشد و این ممکن نیست مگر آنکه به وضعیت نابسامان اقتصادی، معیشتی و اشتغالزایی مردم پاسخ مناسب داده و اقتصاد مقاومتی با تمامی ملاحظات و جوانب آن اجرایی شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید