نعمت زاده: ۱۰ هزار واحد صنعتی فعال خواهند شد

نعمت زاده: ۱۰ هزار واحد صنعتی فعال خواهند شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت: اگر این طرح تصویب شود که رییس کل بانک مرکزی برای اجرای آن قول همکاری داده، این 10 هزار واحد که یا تعطیل و یا نیمه فعالند، با شرایط راحت‌تری در سال جاری فعال خواهند شد.

268
0
محمد رضا نعمت زاده
محمد رضا نعمت زاده

 به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایسنا، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرحی برای فعال کردن ۱۰ هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط در سال جاری آماده کرده‌ایم.

محمدرضا نعمت زاده در نشست فعالان اقتصادی و مدیران اجرایی استان کرمانشاه با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون اول رییس جمهور در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: اگر این طرح تصویب شود که رییس کل بانک مرکزی برای اجرای آن قول همکاری داده، این ۱۰ هزار واحد که یا تعطیل و یا نیمه فعالند، با شرایط راحت‌تری در سال جاری فعال خواهند شد.

وی افزود: برخی از این واحدها مشکل نقدینگی و برخی مشکل بازار فروش دارند. به برخی از این واحدها نیز باید کمک فنی کرد و به بخشی هم در زمینه آموزش مساعدت می‌گیرند.

نعمت زاده ادامه داد: در بحث صادرات هم برنامه‌هایی تنظیم شده و گویا مجلس هم در این خصوص فکرهایی دارد. ظاهرا در مجلس پیشنهاد داده شده در صورت حذف برخی یارانه بگیران، منابع آن به تولید، اشتغال و صادرات اختصاص یابد.

۲+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

یک × چهار =