نعمت‌زاده: توسعه صادرات با توسعه تجارت عملی می شود

نعمت‌زاده: توسعه صادرات با توسعه تجارت عملی می شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت: ۲۰۰۰ طرح بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در قسمت صنایع متوسط و کوچک در کشور شناسایی شده که برای تکمیل آنها شرایط ویژه با تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد تومانی نظر گرفته ایم. به محض اینکه این واحدها کار خود را شروع کنند بیش از ۹۰ هزار نفر مستقیما مشغول به کار خواهند شد.

203
0
محمد رضا نعمت زاده
محمد رضا نعمت زاده

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: ۲۰۰۰ طرح بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در قسمت صنایع متوسط و کوچک در کشور شناسایی شده که برای تکمیل آنها شرایط ویژه با تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد تومانی نظر گرفته ایم. به محض اینکه این واحدها کار خود را شروع کنند بیش از ۹۰ هزار نفر مستقیما مشغول به کار خواهند شد.

 محمدرضا نعمت‌زاده امروز – شنبه – در گردهمایی سراسری مدیران صنعت، معدن و تجارت در شیراز گفت: دو سال و نیم از عمر این دولت می‌گذرد، اگر منصفانه به عملکرد این دولت توجه کنیم می‌بینیم که دولت یازدهم به بسیاری از  شعارهای خود که در دوران انتخابات مطرح شد، جامه عمل پوشانده است.

وی افزود: عده ای می‌گویند باید صادرات را توسعه دهیم اما توسعه صادرات به تنهایی امکان‌پذیر نیست و باید به همراه آن توسعه تجارت را در نظر داشت.

وی در رابطه با صادرات غیرنفتی اظهار کرد: بازار‌های هدف و مشوق‌های صادراتی شناسایی شده‌اند، ازمسئولین تقاضا داریم در استان خود روی رشته‌های گوناگون تولید برنامه‌ریزی کنند تا شاهد یک جهش در صادرات غیرنفتی باشیم.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید