محمدرضا حاجی پور: واحدهای تولیدی استان مرکزی دانش بنیان می شوند

محمدرضا حاجی پور: واحدهای تولیدی استان مرکزی دانش بنیان می شوند

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی: رکود و تورم تاثیرات بسیار نامطلوبی بر اقتصاد کشور بر جای گذاشته است. رونق اقتصادی و توسعه کسب وکار در کشور وابسته به از بین رفتن این دو معضل اساسی است، برای رفع مشکل تورم و رکود ظرفیت‌های بخش خصوصی بسیار موثر خواهد بود.

217
0
محمدرضا حاجی پور
محمدرضا حاجی پور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمدرضا حاجی‌پور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی تشکل‌های اتاق اراک با تشکل‌های اتاق ایران اظهار داشت: رکود و تورم تاثیرات بسیار نامطلوبی بر اقتصاد کشور بر جای گذاشته است. رونق اقتصادی و توسعه کسب وکار در کشور وابسته به از بین رفتن این دو معضل اساسی است، برای رفع مشکل تورم و رکود ظرفیت‌های بخش خصوصی بسیار موثر خواهد بود.

وی افزود: استان مرکزی در بخش صنعت نسبت به دیگر استان‌های کشور در سطح بالاتری قرار دارد و جایگاه ویژه ای را در اقتصاد کشور از آن خود کرده است به‌همین منظور بخش صنعت این استان نیازمند توجه ویژه مسئولان است.

حاجی‌پور خاطرنشان کرد: توسعه بخش صنعت مستلزم بهره‌گیری همه جانبه از دانش است، به‌ همین منظور سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی دانش‌بنیان کردن واحد‌های تولیدی و صنعتی استان را با مشارکت جدی بخش خصوصی در دست اجرا قرار داده است.

وی گفت: روزمرگی و عقب ماندن از فناوری‌های روز دنیا باعث شده است که با کمبود ایده‌های جدید در خط تولید، وجود مدیریت سنتی در تولید و وجود مشکلات داخلی و نبود آینده‌نگری در تولید صنایع مواجه باشیم است که این مشکلات با مشارکت بخش خصوصی و دانش‌بنیان کردن واحدهای تولیدی  رفع می‌شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

شش + هجده =