حاجی پور: مراکز صنعتی تجلی‌گاه خلاقیت اندیشمندان شوند

حاجی پور: مراکز صنعتی تجلی‌گاه خلاقیت اندیشمندان شوند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی: حل کردن مشکل بیکاری که یکی از مشکلات جامعه ما است در سایه حمایت همه جانبه از تولید داخلی محقق می شود.

268
0
محمد رضا حاجی پور
محمد رضا حاجی پور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمدرضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی درجلسه هماهنگی اجرای اقتصاد مقاومتی با اشاره به ضرورت افزایش اشتغالزایی در استان مرکزی اظهارداشت: استان‌مرکزی یکی از استان‌های صنعتی کشور محسوب می شود که بسیاری از صنایع مادر در آن موجود است. توجه به موضوع اشتغال و اشتغالزایی از وظائف اصلی مسئولان این استان به شمار می رود.

وی افزود: بهره‌گیری از تجارب ارزنده مدیران صنایع بزرگ و موفق سبب شکوفایی ایده‌‏های مختلف می شود. مراکز صنعتی می توانند تجلی‌گاه خلاقیت اندیشمندان و مدیران موفق باشد. کمیته‌های مختلفی برای ارتقای طرح های بهره برداری، توسعه صنایع، بهسازی و توسعه صادرات غیر نفتی تشکیل شده و در این مورد الویت بندی‌های لازم صورت گرفته است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی تصریح کرد: یکی از راههای افزایش بهره وری در تولیدات داخلی استفاده از تجهیزات و دستگاههای نوین است. استفاده از تکنولوژی روز افزایش کیفیت محصولات داخلی، افزایش توان رقابت تولیدات داخلی با کالاهای خارجی و افزایش رغبت مصرف کنندگان به استفاده از اینگونه تولیدات را در پی خواهد داشت.

وی گفت: حل کردن مشکل بیکاری که یکی از مشکلات جامعه ما است در سایه حمایت همه جانبه از تولید داخلی محقق می شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به نام گذاری سال ۹۵ توسط رهبر معظم انقلاب باید همت کنیم و به دور از هرگونه شعارزدگی در این مورد اقدامات لازم را انجام دهیم. نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی با همت دولت و مجلس و همکاری همه جانبه صنعتگران محقق می‌شود.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید