حاجی‌پور: با جدیت دنبال رفع مشکلات واحدهای صنعتی هستیم

حاجی‌پور: با جدیت دنبال رفع مشکلات واحدهای صنعتی هستیم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی: در تلاش هستیم و با پیگیری‌های لازم به‌ دنبال رفع مشکلات واحدهای صنعتی استان بوده و امیدواریم که با مطرح کردن موضوعاتشان در وزارتخانه بتوانیم در راستای برطرف کردن موانع‌شان حرکت کنیم.

220
0
محمد رضا حاجی پور
محمد رضا حاجی پور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، محمدرضا حاجی‌پور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی با اشاره به ثبت صنایع مشکل‌دار استان مرکزی اظهار داشت: سال گذشته یک طرح مشکل‌یابی را انجام دادیم و در حدود هزار و ۷۰۰ واحد صنعتی را مورد ارزیابی قرار دادیم که پرسش‌نامه‌ها را تکمیل کردند و مشکلاتشان ثبت شد.

وی افزود: نسبت به رفع موانع و مشکلات آن دسته از صنایعی که در این طرح ارزیابی و آماری که مطرح شده است حضور داشته باشند اقدام می‌کنیم و به صنایعی که اطلاعی از آنها در دست نیست و نتوانسته‌اند در قالب این پرسش‌نامه‌ها کارهایشان را پیگیری کنند سامانه بهین‌یاب را معرفی می‌کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: صنایع و واحدهایی که راکد هستند یا با ظرفیت پایین کار می‌کنند می‌توانند از طریق ثبت در سامانه بهین‌یاب موانع و موضوعات خود را ارسال کنند تا در راستای حل مشکلاتشان اقدامات لازم انجام شود.

حاجی‌پور بیان داشت: بنابراین تمامی صنایع باید نسبت به ارائه اطلاعاتشان از طریق این سامانه اقدام کنند تا با بررسی مشکلاتشان عامل رکودشان شناسایی شده و برای آن چاره‌جویی شود.

وی ادامه داد: موارد ارسال شده از سوی این صنایع در سامانه بهین‌یاب ارزیابی شده و در کارگروه رونق تولید در مرکز استان مطرح شده و پس از بررسی‌های لازم اگر تشخیص داده شود که امکان راه‌اندازی واحد مذکور با پرداخت سرمایه در گردش وجود دارد اقدامات لازم به‌ منظور آن انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی عنوان کرد: در تلاش هستیم و با پیگیری‌های لازم به‌ دنبال رفع مشکلات واحدهای صنعتی استان بوده و امیدواریم که با مطرح کردن موضوعاتشان در وزارتخانه بتوانیم در راستای برطرف کردن موانع‌شان حرکت کنیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید