محصولات «کمکس» قابل رقابت با محصولات اروپایی

محصولات «کمکس» قابل رقابت با محصولات اروپایی

209
0
مسعود آقا صالح
مسعود آقا صالح

مسعود آقاصالح سهام دار«شرکت کمکس»در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: از سال ۱۳۹۵ این مجموعه فعالیت تخصصی خود را آغاز کرد. این مجموعه تولیدکننده لقمه های ساینده اسید یا شوینده است.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر در بزرگترین شهرسنگ ایران (محمود آباد) مشغول به فعالیت هستیم و در رضوانشهر نمایندگی داریم. ایجاد نمایندگی در تهران (شهرک صنعتی شمس آباد) از دیگر اهدافمان است که به زودی محقق می شود.

سهام دار شرکت کمکس افزود: محصول تولیدیمان کاملا ایرانی است و پشتوانه علمی بالایی دارد. به جرات می گویم با اقدامات خود به رقابت با کشورهای اروپایی پرداختیم و کیفیت محصولاتمان هم سطح با برندهای قدرتمند ایتالیایی است. محصولاتمان را به طور مرتب آپدیت می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما می توانیم با هرگونه تیپ جدید ساینده ها وارد رقابت شویم.

آقاصالح گفت: حضور در نمایشگاه های بین المللی معرف بسیار خوبی برای سنگ ایران در خارج از کشور است. متاسفانه برای نمایشگاه های داخلی تبلیغات به اندازه کافی نیست و برخی نمایشگاه های داخلی کارایی لازم را ندارند.

وی یادآور شد: دولت برای رفع مشکلاتی که در صنعت سنگ وجود دارد باید موانع ساخت و ساز و ساختمان سازی را بردارد. توقع دیگر ما از دولت این است که تسهیلات ارزان قیمتی را در اختیار صنعتگران بگذارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه + 11 =