محسن نظیفی مطرح کرد: حضور قدرتمند ایران در نمایشگاه ورونای ایتالیا

محسن نظیفی مطرح کرد: حضور قدرتمند ایران در نمایشگاه ورونای ایتالیا

نماینده نمایشگاه مرمومک ایتالیا در ایران: برای اینکه بتوانیم پایون سنگ ایران را با شکوه هر چه تمامتر برگزار کنیم مذاکراتی با مسئولین نمایشگاه ایتالیا انجام داده و تا جایی که در توانمان بود برای شرکت های ایرانی سوبسید گرفتیم.

398
0
محسن نظیفی
محسن نظیفی

محسن نظیفی نماینده نمایشگاه مرمومک ایتالیا در ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: با توجه به اجرای برجام و برداشته شدن تحریم ها و رونقی که در بخش اقتصاد به وجود آمده تصمیم گرفتیم امسال پاویون سنگ ایران را با متراژ ۳۰۰ متر در نمایشگاه ورونای ایتالیا برگزار کنیم.

وی افزود: این کار توسط خودمان انجام می شود و تا کنون از طرف دولت هیچ گونه کمکی به ما نشده است. برای اینکه بتوانیم پایون سنگ ایران را با شکوه هر چه تمامتر برگزار کنیم مذاکراتی با مسئولین نمایشگاه ایتالیا انجام داده و تا جایی که در توانمان بود برای شرکت های ایرانی سوبسید گرفتیم.

وی تصریح کرد: با سوبسید هایی که برای شرکت کنندگان ایرانی در نظر گرفته شده فضا، تجهیزات، تبلیغات و غرفه سازی متری ۱۶۰یورو محاسبه شده که در بسیاری از نمایشگاه های دنیا این قیمت دو برابر است و با این قیمت فرصت بسیار خوبی در اختیار شرکت های ایرانی است تا با قدرت در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

نماینده نمایشگاه مرمومک ایتالیا در ایران گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده پاویون سنگ ایران در سالن c  قرار دارد و نام آن در بروشور اصلی نمایشگاه به صورت مشخص ثبت می شود. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه سنگ در دنیا است و هر ساله بیست هزار بازدید کننده از سراسر دنیا دارد.

وی ادامه داد: نمایشگاهی که در شهر محلات برگزار می شود از هر جهت بسیار قوی است و ما در نظر داریم که در آینده طوری برنامه ریزی کنیم که شرکت های ایتالیایی حتما در نمایشگاه محلات حضور داشته باشند. البته با توجه به اینکه زمان نمایشگاه محلات نزدیک نمایشگاه ایتالیا است انجام این کار بسیار سخت است اگر نمایشگاه محلات به بعد از نمایشگاه ایتالیا موکول شود شرایط برای ورود شرکت های ایتالیایی بسیار مناسب تر خواهد بود.

وی افزود: برخی نمایشگاههای دنیا فقط در یک زمینه قوی هستند؛ برخی در زمینه سنگ کوپ برخی در زمینه ماشین آلات اما نمایشگاه ایتالیا در زهمه زمینه ها قوی است و همانطور که می دانید کشور ایتالیا در این زمینه حرف اول را می زند و همکاری صنعت سنگ ایران با این کشور می تواند بسیار مفید باشد.

۲+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

5 × چهار =