جلال پور: فضای کسب و کار تحمل تنش‌های سیاسی را ندارد

جلال پور: فضای کسب و کار تحمل تنش‌های سیاسی را ندارد

رئیس اتاق بازرگانی ایران: برای حضور پر رنگ تر بخش خصوصی در اقتصاد باید میدان باز شود، اما مشاهده شده که در بسیاری از رفت و آمدها و قراردادها شرکتهای خصولتی پیش قدم هستند و در گام اول، مشکلات و مسائل آنها حل می‌شود.

211
0
محسن جلال پور
محسن جلال پور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محسن جلال‌پور رئیس اتاق بازرگانی ایران در اولین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در سال جاری اظهارداشت: در سال گذشته نتوانستیم از رکود عبور کنیم، به‌دلیل افت قیمت نفت، دولت فشارهای جدی بر بخش خصوصی وارد کرد همچنین بسیاری از بدهی‌های دولت به بخش خصوصی پرداخت نشد.

وی افزود: فضای شکننده کسب و کار فعلی تحمل تنش‌های سیاسی را ندارد. سیاستمدارانی که به منافع ملی و معیشت مردم پایبند هستند باید از وارد کردن رقابت‌های سیاسی به عرصه اقتصاد دوری کنند.

جلال‌پور گفت: اقتصاد ایران نیازمند ثبات و امنیت و از همه مهمتر آرامش و ایجاد امید و انگیزه است، نگرانی ما اهمیت ندادن مسئولین به توسعه بخش خصوصی است. باید اذعان داشت که مدیران بخش خصوصی به بلوغ لازمه رسیده‌اند و می توانند مدیریت بسیاری از بخش های اقتصادی را بر عهده بگیرند.

رئیس اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد: برای حضور پر رنگ تر بخش خصوصی در اقتصاد باید میدان باز شود، اما مشاهده شده که در بسیاری از رفت و آمدها و قراردادها شرکتهای خصولتی پیش قدم هستند و در گام اول، مشکلات و مسائل آنها حل می‌شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

20 − شانزده =