پایان دوران سرمایه گذاری‌ با بودجه‌های دولتی

پایان دوران سرمایه گذاری‌ با بودجه‌های دولتی

رییس اتاق بازرگانی ایران: یکی از نگرانی‌های جدی همه، مسئله بیکاری است و آنچه که مسلم است، شرایط اشتغال کاملا تعریف شده و مشخص است که نیاز به سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد.

245
0
محسن جلال پور
محسن جلال پور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایسنا، رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: امروز نیاز به سرمایه‌گذاری بخشی خصوصی، امر مشخص و پذیرفته شده از سوی مسئولان است و توسعه آینده کشور بر همین مبناست. همچنین همه ساز و کارها در این زمینه تجهیز شده و دولت تمام سعی خود را برای بهبود فضای کسب و کار کرده است.

محسن جلال‌پور در نشست هم اندیشی کرمانی‌های مقیم خارج از کشور و علاقمندان به سرمایه‌گذاری در استان کرمان که با حضور معاون اجرایی رییس جمهور برگزار شده بود، اظهار کرد: دعوت از ایرانیان مقیم خارج و ارتباط با سرمایه‌گذاری آنان و دور هم جمع دولت مردان و این افراد کار مثبت و نتیجه داری است که در دولت تدبیر و امید به آن پرداخته شده است.

وی با بیان اینکه اصلی ترین نیاز و دغدغه امروز کشور ایجاد شغل و حل مسئله بیکاری است، اظهار کرد: یکی از نگرانی‌های جدی همه، مسئله بیکاری است و آنچه که مسلم است، شرایط اشتغال کاملا تعریف شده و مشخص است که نیاز به سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد.

جلال‌پور بیان کرد: اینکه دوران سرمایه گذاری‌ها و پروژه های عمرانی با بودجه‌های دولتی به پایان رسیده به جای خود و اینکه این کارها نتوانسته اشتغال مورد نیاز را برای کشور به وجود آورد، نشان می‌دهد که نیاز جدی به نگاه دیگری به بحث اشتغال وجود دارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج × دو =