صحرانورد: صنعت سنگ نیازمند مدیران شجاع و توانمند است

صحرانورد: صنعت سنگ نیازمند مدیران شجاع و توانمند است

عضو خانه معدن استان کرمانشاه: برای برون رفت صنعت از رکود به مدیران شجاع و توانمند و امکاناتی جهت تامین منابع مالی نیازمند هستیم تا کشور از این رکود فعلی خارج شود.

425
0
بانک
بانک

مجید صحرانورد عضو خانه معدن استان کرمانشاه در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: مشکل تمام واحد های معدنی مسائل مالی می باشد که بانک ها اقدامات لازم را در این خصوص انجام نمی دهند. شش سال است که مشغول به انجام پروژه ای در زمینه سنگ صنعتی و منگنز هستم که به دلیل عدم همکاری بانک دچار گرفتاری های متعدد شده ام. به دلیل عدم همکاری بانک ها در فکر تعطیل کردن پروژه هستم.

صحرانورد گفت: برای برون رفت صنعت از رکود، به مدیران شجاع و توانمند و همچنین امکاناتی جهت تامین منابع مالی صنعتگران نیازمند هستیم. نمایشگاه های خارج از کشور در مقایسه با نمایشگاه هایی که در ایران برگزار می شوند از تکنولوژی خاصی برخوردارند. بسیاری از ماشین آلات موجود در ایران سنتی و قدیمی است.

وی افزود: صادرات در ایران به سیاست های دولتی بستگی دارد. اگر دولت حمایت و همکاری لازم را انجام دهد صادرات به نحو مطلوبی انجام می شود. اما متاسفانه قوانین گمرکی شرایط را سخت کرده است و به خاطر دیرکرد، جریمه های سنگینی را دریافت می کند. منابع طبیعی و نیروی کار در دست است اما حمایت های مالی لازم را نداریم.

عضو خانه معدن استان کرمانشاه گفت: رفع تحریم ها و اجرای برجام تاکنون تغییری در صنعت سنگ نگذاشته است.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید