مجله بین المللی Diamante Magazin ایتالیا

مجله بین المللی Diamante Magazin ایتالیا

مجله بین المللی Diamante Magazin ایتالیا با معرفی شرکت های مطرح دنیا در زمینه سنگ های ساختمانی و صنایع وابسته رتبه بالایی را در بین مجله های بین المللی اروپا به دست آورده است.

233
0
Diamante
Diamante

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مجله بین المللی Diamante Magazin ایتالیا با معرفی شرکت های مطرح دنیا در زمینه سنگ های ساختمانی و صنایع وابسته رتبه بالایی را در بین مجله های بین المللی اروپا به دست آورده است. نمایشگاه های بزرگ بین المللی سنگ دنیا صفحات مطرح این مجله را به خود اختصاص داده اند وتنوع و رقابت را بین این شرکت ها و نمایشگاه ها میتوانید شاهد باشید.

بسیاری از صنایع تولید الماسه و سگمنت نیز با رقابت نزدیک به یکدیگر در این مجله فهرست بندی شده اند. کشور ایتالیا بیشترین جایگاه را در این زمینه به خود اختصاص داده است و کشور هایی همچون اسپانیا، آلمان، ترکیه و چین از پیشتازان این صنعت هستند.

صنایع مدرنی که در زمینه فرآوری سنگ های ساختمانی فعالیت می کنند در طول این چند سال توانسته اند پیشرفت های چشم گیری در این صنعت به دست آورند و معرفی بسیار خوبی از این شرکت ها در مجله به عمل آمده است که خود باعث بازاریابی بسیار قوی در این زمینه شده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید