لزوم حضور فعالان صنعت سنگ در مسابقه هنری با موضوع سنگ

لزوم حضور فعالان صنعت سنگ در مسابقه هنری با موضوع سنگ

197
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نهمین نمایشگاه سنگ ایران علاوه بر حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در مراسم افتتاحیه از مزیت دیگری نیز برخوردار بود؛ برگزاری اولین دوره مسابقه بین المللی کارتون، عکس، داستان کوتاه و خطاطی با موضوع سنگ که با همت شرکت نمایشگاهی یکتا سنگ و همکاری مسئولین شهرستان محلات و شهر نیم ور به وقوع پیوست و در مراسم اختتامیه نمایشگاه نهم به نفرات اول تا سوم این مسابقه همان طور که قول داده شده بود جوایز ارزنده ای تعلق گرفت.

بلافاصله پس از اتمام نمایشگاه نهم دوره دوم این مسابقات در خبرگزاری سنگ ایران کار خود را آغاز کرد. در این زمینه اطلاع رسانی های لازم انجام شد و تعدادی از هنرمندان ایرانی و خارجی آثار خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کردند که این آثار در بخش مسابقه خبرگزاری سنگ ایران قرار گرفته و علاقه مندان می توانند به آثار رای دهند.

مهمترین دلیل برگزاری این مسابقه دخیل کردن هنرمندان سراسر دنیا در امر صنعت سنگ است تا این هنرمندان از زوایای مختلف مشکلات و کمبودها و یا زیبایی های این صنعت بزرگ را به تصویر بکشند یا آن را در قالب داستان عرضه کنند. همچنین این مسابقه در پی آن است تا فرهنگ درست دیدن و رای دادن به آثار هنری مطلوب را در بین تمامی فعالان صنعت سنگ نهادینه کند. ما از طریق این آثار می توانیم با تفکرات موجود در اقصی نقاط دنیا آشنا شویم و نحوه نگرش آنها را به این صنعت دریابیم.

در این بین حضور همه جانبه فعالان صنعت سنگ و اعضاء خانواده آنها نیز می تواند بسیار مهم و تاثیرگذار باشد. فعالان صنعت سنگ ایران در اقصی نقاط مختلف ایران می توانند با ارسال آثار خود گامی بلند در جهت رشد و توسعه صنعت سنگ ایران بردارند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید