همتی: به هیچ وجه نباید کار سرمایه‌گذاران به تأخیر بیافتد

همتی: به هیچ وجه نباید کار سرمایه‌گذاران به تأخیر بیافتد

استاندار قزوين: هيچ مديري نبايد كار كارآفرينان و سرمايه‌گذار را به تأخير بياندازد، تا امسال زمينه دستيابي به هدف‌گذاري ايجاد 20 هزار شغل و افزايش صادرات از 400 ميليون دلار به يك ميليارد دلار فراهم شود.

178
0
فریدون همتی
فریدون همتی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از روزنامه اطلاعات، استاندار قزوین از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا مانع فعالیت کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در حوزه سرمایه‌گذاری و اقتصاد استان نشوند.

دکتر فریدون همتی که در جلسه شورای اداری استان قزوین سخن می‌گفت، توجه به تولید و صادرات را از اولویت‌های اصلی امسال استان اعلام کرد و گفت: با توجه به شرایط پیش آمده در بخش‌های مختلف از جمله اعمال تحریم‌های گسترده هنوز نتوانسته‌ایم در حوزه اقتصادی به استقلال لازم برسیم و نیاز است تا تمامی نهادها و سازمان‌ها، مجلس، دولت و مردم با حمایت، همدلی و همراهی یکدیگر زمینه رونق اقتصادی در کشور را فراهم آورند.

وی با اشاره به لزوم توجه و حمایت از کارآفرینان تاکید کرد: اجرای اقتصاد مقاومتی منوط به نظارت و مدیریت دقیق در بدنه دستگاه‌ها است و مدیران باید عملکرد کارکنان و بدنه دستگاه اجرایی حوزه فعالیت خود را به‌طور مرتب رصد کنند.

همتی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست در چارچوب قوانین و مقررات مردم و سرمایه‌گذاران را در عرصه تولید و اقتصاد وارد کنند و زمینه جذب سرمایه‌گذار در استان را تسهیل کنند.

استاندار قزوین با تاکید بر این که درهای استان باید به روی کارآفرینان باز باشد، گفت: هیچ مدیری نباید کار کارآفرینان و سرمایه‌گذار را به تأخیر بیاندازد، تا امسال زمینه دستیابی به هدف‌گذاری ایجاد ۲۰ هزار شغل و افزایش صادرات از ۴۰۰ میلیون دلار به یک میلیارد دلار فراهم شود.

همتی با اعلام آمادگی پذیرش هرگونه مشورت، حمایت و راهنمایی در حوزه سرمایه‌گذاری و اقتصادی استان، افزود: هر کس راهکار بهتری برای گشایش امور ارائه کند حاضر به جابه‌جایی مدیران و مسئولیت‌ها هستم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید