فریال مستوفی: ورود تکنولوژی و سرمایه‌گذاران خارجی به کشور، زمان‌بر است

فریال مستوفی: ورود تکنولوژی و سرمایه‌گذاران خارجی به کشور، زمان‌بر است

رئیس کمیته سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران: ایران با توجه به برخورداری از مواد معدنی، افراد تحصیلکرده‌، دسترسی به آب‌های آزاد و موقعیت سوق الجیشی در منطقه می‌تواند تبدیل به هاب اقتصادی بزرگ در خاورمیانه شود.

254
0
فریال مستوفی
فریال مستوفی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایلنا، فریال مستوفی درخصوص سرمایه‌گذاری خارجی در کشور اظهار داشت: جذب سرمایه‌گذار نیازمند زمان است زیرا ما فقط به دنبال وارد کردن کالا به کشور نیستیم بلکه ورود تکنولوژی و مدیریت نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است البته ورود فن‌آوری به کشور یک شبه اتفاق نمی‌افتد.

رئیس کمیته سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: با گذشت ۴ ماه از اجرایی شدن برجام عده‌ای به دنبال این هستند که بگویند سرمایه‌گذاری خارجی کجا است و چرا ما آن را نمی‌بینیم. این افراد باید بدانند اگر دو شرکت قرارداد همکاری امضا کنند اجرای پروژه‌شان سال‌ها طول خواهد کشید.

وی تصریح کرد: ما نمی‌خواهیم مانند گذشته فقط واردکننده کالا باشیم. ایران با توجه به برخورداری از مواد معدنی، افراد تحصیلکرده‌، دسترسی به آب‌های آزاد و موقعیت سوق الجیشی در منطقه می‌تواند تبدیل به هاب اقتصادی بزرگ در خاورمیانه شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید