فرزاد محمدی: شهرک‌های صنعتی استان لرستان توسعه می‌یابد

فرزاد محمدی: شهرک‌های صنعتی استان لرستان توسعه می‌یابد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان: توسعه شهرک‌های صنعتی و احداث شهرک‌های صنعتی جدید و تکمیل زیرساخت‌های آن‌ها و نواحی صنعتی استان لرستان ازجمله برنامه‌های در دست اجرا در سال جدید است.

260
0
فرزاد محمدی
فرزاد محمدی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، فرزاد محمدی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان لرستان با اشاره به نام‌گذاری سال جدید اظهار داشت: مقام معظم رهبری در پیام خود به مناسبت سال جدید به مسئله مهم اقتصاد و تولید داخلی و ایجاد اشتغال اشاره نموده که یکی از اساسی‌ترین مسائل جامعه امروز کشور است.

وی با اشاره به لزوم توجه به ارکان اقتصادی کشور و اقدام مناسب در راستای عملی ساختن شعار سال عنوان کرد: باید با سرلوحه قرار دادن این پیام در کلیه برنامه‌های این شرکت و همچنین فضای مثبت پسا برجام برای رونق اقتصادی و توجه کردن به مسئله اشتغال و تولیدات داخلی و نیز رفع بیکاری تلاش مضاعف کرده که به اهداف والای نام‌گذاری امسال که رفع معضل بیکاری و تحرک و رونق اقتصادی دست‌یابیم.

محمدی با اشاره به برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان و اولویت‌های پیش روی این شرکت در سال جدید بیان کرد: احیاء و فعال‌سازی واحدهای تعطیل و راکد صنعتی و تولیدی استان لرستان از اولویت‌های کاری این مجموعه در سال جدید است.

وی افزود: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی توسعه شهرک‌های صنعتی و احداث شهرک‌های صنعتی جدید و تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان لرستان ازجمله برنامه‌های در دست اجرا در سال جدید است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید