فردا؛ هشتمین نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی

فردا؛ هشتمین نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی

256
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران؛ بیش از ۲۱۰ شرکت داخلی و خارجی از فردا در هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی وخانه مدرن (میدکس) گردهم می آیند و جدیدترین تولیدات، صنایع، تجهیزات، ماشین آلات و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

این نمایشگاه صبح فردا با حضور مقامات وزارت راه و شهرسازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای انجمن ها و اتحادیه های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش می یابد.

در هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی ۱۹۳ شرکت داخلی از جای جای کشورمان و ۱۹ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، آلمان، چین، فرانسه و ترکیه جدیدترین صنایع، تجهیزات، تولیدات و خدمات خود را ارائه و در معرض علاقمندان قرار می دهند.

در هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری،دکوراسیون داخلی وخانه مدرن که تلفیقی از دانش، هنر و صنعت است، علاوه شرکت های خصوصی؛ برخی سازمان ها و دستگاههای دولتی توانمندی های خود در حوزه های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی و همچنین آخرین دستآوردها و تولیدات حوزه های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی را ارائه می کنند.

در این نمایشگاه همچنین انواع خانه پیش ساخته، نورپردازی و هوشمند سازی، تکنولوژی های نوین تاسیسات، مبلمان وتجهیزات مربوط به فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی،انواع پرده، کاغذ دیواری، پوشش های تزئینی، دیوارپوشی،لوازم ویژه دکوراسیون و تزئینی، مبلمان ورزشی و تفریحی، انواع لوازم الکترونیکی شامل هوشمندسازی، سیستم های کنترل از راه دور، سیستم های ایمنی ساختمان، سیستم های پالایشی مواد و دیگر محصولات و طرح ها، به معرض نمایش گذاشته می شود.

هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری،دکوراسیون داخلی وخانه مدرن در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع برگزار می شود و نسبت به دوره گذشته ۲۰ درصد افزایش مشارکت کننده داشته است که این موضوع  نشان از رشد و توسعه حوزه  طراحی و معماری صنعت  ساختمانی کشور دارد.

معرفی توانمندی های داخلی درحوزه تولید محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون، آشنایی شرکت های ایرانی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا، معرفی آخرین توانمندی ها و فناوری های نوین به ویژه در حوزه محصولات نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی،ایجاد فرصت های تجاری جدید، اشتغالزایی، فراهم کردن زمینه تعاملبین دانشگاه و تولیدکنندگان و شناسایی پتانسیل خدمات صادراتی حوزه دکوراسیون کشور، مهمترین اهداف برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون است.

برقراری ارتباط بین دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی و گسترش ارتباط بین این دو یکی از مهمترین محورهای برپایی این نمایشگاه است و برای تحقق این هدف نیز چندین همایش و کارگاه علمی آموزشیاز جمله کارگاه هوشمند گرمایش و مانیتورینگ و پالایش آنلاین، طراحی نظام مهندسی،گارگاه طراحی معماری از فاز صفر،آشنایی با پرسنل و برندینگ،دکوراسیون داخلی، رنگ در معماری داخلیو مسابقه طرح غرفه برتر با حضور استادان دانشگاه و فعالان این صنعت برگزار خواهد شد.

هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون از فردا تا ۲۴ دی ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدیدعلاقمندان است.

  • ایلنا
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

دوازده + 20 =