فردا؛ آغاز بزرگترین رویداد تجاری صنعت سنگ کشور

فردا؛ آغاز بزرگترین رویداد تجاری صنعت سنگ کشور

275
0
نمایشگاه بین المللی سنگ ایران
نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، فردا؛ سه شنبه مورخه ۹۶/۷/۲۵ بزرگترین رویداد تجاری و بازرگانی صنعت سنگ کشور در سایت دائمی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران واقع در شهرستان محلات شهر نیم ور برگزار خواهد شد.

طبق تصمیم هیات مدیره نمایشگاه در سال گذشته تمامی محصولات موجود در نمایشگاه سنگ ایران با بیست درصد تخفیف ارائه شد، این تصمیم در سال گذشته نتایج بسیار درخشانی را در پی داشت به نحوی که تقریبا تمامی سنگ های کوپ موجود در نمایشگاه و بسیاری از دستگاهها و ماشین آلات به فروش رفت.

نمایشگاه سنگ ایران به دلیل تبلیغات گسترده و زمان برگزاری مناسب و ارائه خدمات ویژه این امتیاز را دارد که بازدیدکنندگان تخصصی بسیار زیادی را به سوی خود جذب کند. در سال گذشته و در نمایشگاه نهم تعداد بازدید کنندگان این نمایشگاه به سی هزار تن رسید.

در سال جاری و همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران برنامه ریزیها و تلاش های بسیار زیادی برای حضور حداکثری تجار و بازرگانان بین المللی صورت گرفته و طبق پیش بینی های انجام شده امسال بیش از ۴۵۰ تاجر بین المللی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

تعداد شرکت های خارجی حاضر در نمایشگاه حدودا سی درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و امسال برای اولین بار شرکت هایی از برزیل و آفریقا در نمایشگاه حضور خواهند داشت. پیش بینی می شود که حجم مبادلات تجاری انجام شده در نمایشگاه دهم دو برابر نمایشگاه نهم باشد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سیزده + 14 =