غلامعباس جلالی: برای بهبود وضع صادرات به همکاری دولت نیازمندیم

غلامعباس جلالی: برای بهبود وضع صادرات به همکاری دولت نیازمندیم

دبیر خانه معدن جنوب کرمان: همکاری اداره منابع و محیط زیست بازار صادرات راه را برای ما هموار می کند و این امر باعث می شود صنعت سنگ ایران از رکود خارج شود، همچنین دولت اگر حقوق های دولتی و عوارض گمرکی را کمتر کند راهی به سوی پیشرفت و خارج از شدن از رکود را برای ما فراهم می سازد.

191
0
غلامعباس جلالی
غلامعباس جلالی

غلامعباس جلالی دبیر خانه معدن جنوب کرمان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: در حوزه معدن مشکلات فراوانی وجود دارد، اما مشکلاتی که به تازگی با آن مواجه شده ایم مشکل محیط زیست و منابع طبیعی است. متاسفانه اداره منابع طبیعی و محیط زیست همکاری لازم را با ما انجام نمی دهند البته مشکلات محیط زیست بیشتر است و عملا سرمایه گذاری را از بین برده است.

وی در ادامه گفت: شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی قطعا تاثیر بسزائی در پیشرفت صنعت سنگ در ایران دارد. نمایشگاه های خارجی به دلیل آشنا شدن شرکت کنندگان ایرانی با چگونگی فرآوری سنگ و ماشین آلات مدرن تاثیر بیشتری در این زمینه دارد. نمایشگاه های خارج از کشور می تواند بازار کار صادرات را فراهم کند که سرمایه گزاران خارجی با بازار کار در ایران آشنا شوند و بتوانند در ایران سرمایه گزاری کنند.

جلالی یاد آور شد: همکاری اداره منابع و محیط زیست با معدنکاران و افزایش تولید، راه های بازار صادرات را برای ما هموار می کند که این امر باعث می شود صنعت سنگ ایران از رکود خارج شود، همچنین دولت اگر حقوق های دولتی و عوارض گمرکی را کمتر کند راهی به سوی پیشرفت و خارج از شدن از رکود را برای ما فراهم می سازد.

دبیر خانه معدن جنوب کرمان ادامه داد: برای بهبود وضع صادرات در ایران به همکاری دولت نیازمندیم تا بتوانیم صادرات را در ایران به حدی برسانیم که توان رقابت با کشور هایی نظیر چین و ترکیه را داشته باشیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

10 − 9 =