سالاری: توقف ساخت و ساز یعنی رکود ۳۰۰ شغل مختلف  

سالاری: توقف ساخت و ساز یعنی رکود ۳۰۰ شغل مختلف  

فعال با سابقه صنعت سنگ در منطقه محلات: مجلس و دولت باید تصمیم های لازم برای راه اندازی ساخت و ساز مسکن را اتخاذ کنند و روندی را در پیش گیرند که ساخت و ساز در کشور متوقف نشود.

346
0
غلامرضا سالاری
غلامرضا سالاری

غلامرضا سالاری فعال با سابقه صنعت سنگ در منطقه محلات و مدیر کارخانه سنگبری آپادانا در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: وضعیت بازار سنگ بریده در حال حاضر خوب نیست و بازار دچار افت شدیدی شده است. برخی از کارخانه ها به دلیل رکودی که بر صنعت سنگ حاکم شده به حالت تعطیل یا نیمه تعطیل در آمدند.

وی افزود: به دلیل بالا رفتن هزینه های کارخانه و همین طور رکودی که بر بازار حاکم شده بسیاری از کارخانه دارها در تامین هزینه های روزمره خودشان دچار مشکل شده اند. اگر وضعیت به همین منوال پیش برود بسیاری از همکاران ما ورشکست خواهند شد.

فعال با سابقه صنعت سنگ محلات ادامه داد: تاکنون در نمایشگاه شرکت نکرده ام و بعید می دانم که حضور در نمایشگاه تاثیری در روند فروش کارخانه داشته باشد. البته برخی همکاران در نمایشگاه شرکت می کنند و به این کار اعتقاد دارند.

وی تصریح کرد: مساله رکود حاکم بر بازار چیزی نیست که توسط من یا شخص دیگری درست شود این مساله باید از بالا درست شود.

وی تاکید کرد: مجلس و دولت باید تصمیم های لازم برای راه اندازی ساخت و ساز مسکن را اتخاذ کنند و روندی را در پیش گیرند که ساخت و ساز در کشور متوقف نشود. اگر چنین وضعیتی پیش بیاید می توان امیدوار بود که هم صنعت سنگ و هم دیگر صنایع رونق بگیرند چون بسیاری از مشاغل به صنعت ساخت و ساز مرتبط هستند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 × سه =