لزوم حمایت از فعالان اقتصادی زنجان

لزوم حمایت از فعالان اقتصادی زنجان

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان: برای اجرای مطلوب برنامه‌ها و طرح‌های تدوین شده ضروری است تا دست‌اندرکاران نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند تا به چشم‌اندازهای ترسیم شده خود نائل شوند.

328
0
غلامحسین جمیلی
غلامحسین جمیلی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم؛ غلامحسین جمیلی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان شامگاه سه‌شنبه در بیست و سومین جلسه شورای استانی گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در محل اتاق بازرگانی استان برگزار شد، اظهار داشت: برای اجرای مطلوب برنامه‌ها و طرح‌های تدوین شده ضروری است تا دست‌اندرکاران نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند تا به چشم‌اندازهای ترسیم شده خود نائل شوند.

وی در بررسی ماده چهار قانون بهبود محیط کسب و کار در شورای گفت‌وگو به منظور تعیین کمیته بهبود کسب و کار در اتاق بازرگانی زنجان تصریح کرد: مسئولان ذی‌ربط توجه داشته باشند که اهداف اصلی پایش محیط کسب و کار باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان ابراز کرد: به منظور توسعه و رونق اقتصادی طرح تاسیس شرکت معین سرمایه‌گذاری در استان زنجان با جدیت پیگیری می‌شود.

وی عنوان کرد: تا به امروز ۴۲ نفر از فعالان اقتصادی به عنوان هیئت موسس این شرکت و سهامداران اولیه اعلام آمادگی کرده‌اند.

جمیلی با اشاره به اینکه با بیش از ۷۰ درصد مراجعه‌کنندگان برای تاسیس شرکت معین سرمایه‌گذاری در زنجان طرح موضوع شده است، گفت: فعالان اقتصادی علاقه‌مند به تاسیس شرکت معین سرمایه‌گذاری در استان زنجان تنها دو روز مهلت دارند تا به مسئولان ذی‌ربط مراجعه کرده و مراتب علاقه‌مندی خود را اعلام کند.

وی بر لزوم همکاری نزدیک واحدهای تولیدی در تمامی بخشها تاکید کرد و افزود: واحدهای صنعتی برای افزایش نوآوری و بازارپسندی و جذب مشتری و حتی ارتقا جایگاه خود نیازمند همکاری مشترک، تنگاتنگ و نزدیک هستند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان بیان کرد: واحدهای صنعتی و تولیدی می‌توانند با برگزاری همایشهای مختلف با دستاوردها، توانمندیها و فرصتهایی که در محیط کسب و کار ایجاد کرده‌اند آشنا شوند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید