علی پور حسینی: ماشین آلات سنگ پاییز بازار خوبی دارد

علی پور حسینی: ماشین آلات سنگ پاییز بازار خوبی دارد

مدیر فروش شرکت آپادانا: نسبت به اوایل سال اوضاع بهتر شده است و بیشتر از چند ماه گذشته برای خرید دستگاه مراجعه می کنند. ماشین آلات معمولا پاییز بازار خوبی دارد.

293
0
علی پورحسینی
علی پورحسینی

علی پورحسینی مدیر فروش شرکت آپادانا در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: این شرکت وارد کننده ماشین آلات راه سازی و معدنی است و یک نمایندگی در شهر نیم ور دارد. نمایشگاه این شرکت نیز در شهر تهران واقع شده است.

وی افزود: رکود روی کار ما تاثیرات بدی گذاشته و فروش را به میزان زیادی کاهش داده است وقتی رکود است خرید و فروش دستگاه به شدت پایین می آید.

وی ادامه داد: البته نسبت به اوایل سال اوضاع بهتر شده است و بیشتر از چند ماه گذشته برای خرید دستگاه مراجعه می کنند. ماشین آلات معمولا پاییز بازار خوبی دارد.

وی تصریح کرد:  ۹۰%دستگاههایی که به فروش می رسانیم دست دوم است. چون صفر این دستگاهها قیمت خیلی بالایی دارد و برای خریدار مقرون به صرفه نیست. قیمت دست دوم آن یک سوم قیمت نو است.

وی ادامه داد: مشابه این دستگاهها در ایران وجود ندارد و تولید نمی شود. شرکت هپکو برخی از این دستگاهها را تولید کرده است اما در بسیاری  از موارد فقط دولتی ها و راهسازی ها از آنها استفاده می کنند. البته بولدوزری که هپکو تولید می کند بسیار کیفیت خوبی دارد و قابل تامل است.

وی درباره این که رکود تا چه زمانی ادامه خواهد داشت گفت: تا ساخت و ساز راه نیافتد این رکود ادامه خواهد داشت و با این توصیف به نظرم این رکود تا سه سال دیگر همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سیزده + یازده =