احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ در ازنا

احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ در ازنا

280
0
علی هادی چگنی
علی هادی چگنی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، علی هادی چگنی در جلسه پیگیری طرح‌های احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ و  شهرک تخصصی صنعتی، از حضور سرمایه گذاران چینی برای احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ و همچنین احداث شهرک صنعتی تخصصی در استان خبر داد و اظهار داشت: باتوجه به استقبال این سرمایه گذاران، همه دستگاه‌های مربوطه موظف به همکاری و تامین زیرساخت‌های ممکن هستند.

وی افزود: هدف دولت کمک به حضور بیشتر بخش خصوصی در استان‌ها است؛ بخش خصوصی در عرصه اقتصاد، تولید و اشتغال، با حضور پررنگ خود چرخه سرمایه گذاری، درآمد، پس انداز، سرمایه گذاری و در نتیجه رشد و توسعه اقتصاد یک منطقه را ایجاد می‌نماید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان ادارات استان را ملزم به همکاری در احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ در منطقه ویژه اقتصادی ازنا  کرد و گفت: دستگاه‌های مربوطه نسبت به احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ در منطقه ویژه اقتصادی ازنا، همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به احداث شهرک تخصصی صنعتی در استان لرستان تصریح کرد: دستگاه‌های مذکور و مربوطه زمینی مناسب برای احداث شهرک صنعتی تخصصی را برای واگذاری به این سرمایه گذاران معرفی نمایند.

این جلسه با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل منابع طبیعی ومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان لرستان برگزار شد

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج × 1 =