قمصری: ماشین آلات جدید هزینه معدن را پایین می آورد  

قمصری: ماشین آلات جدید هزینه معدن را پایین می آورد  

مدیر فروش شرکت پارسیان پیشرو صنعت: هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد هزینه های معدندار پایین تر می آید، محصولات چینی با کیفیت پایینی که دارند در بسیاری  از موارد هزینه های معدندار را چند برابر می کنند.

231
0
علی قمصری
علی قمصری

علی قمصری مدیر فروش شرکت پارسیان پیشرو صنعت  در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: این شرکت نمایندگی انحصاری ماشین آلات راهسازی و معدنی و مولدهای دیزلی برق ولو در ایران را دارد. به طور کلی هر محصولی از شرکت ولو که بخواهد وارد ایران شود باید از کانال ما این کار ار انجام دهد.

وی افزود: شرکت پارسیان پیشرو صنعت در کنار فروش ماشین آلات، نمایندگی قطعات و خدمات پس از فروش ولو را نیز بر عهده دارد. دفتر مرکزی این شرکت در میدان آرژانتین تهران است و در شهرهای مختلف ایران هم نمایندگی داریم.

وی تصریح کرد: چند سال است که فعالیت در بخش های مختلف راه سازی بسیار کم شده که در پی آن فروش ماشین آلات هم به شدت پایین آمد است. البته فعالیت در بخش های معدنی کشور که عمدتا دست بخش خصوصی است همچنان ادامه دارد.

وی گفت: اندازه بازار ما نسبت به چند سال قبل حدودا یک ششم شده است که می توان یکی از دلایل آن را تحریم ها دانست. البته لازم به ذکر است که اقتصاد دولتی موجود در ایران نیز در این مهم نقش دارد. اگر دولت پروژه هایی را راه اندازی کند فعالیت شروع می شود و اگر این طور نباشد طبیعتا خیلی از کارها متوقف می شوند.

وی تصریح کرد: اگر ساختمان سازی راه بیافتد دیگر مشاغل هم رونق می گیرند. ۸۰% سنگ ایران برای مصرف داخل تولید می شود و طبیعتا زمانی که ما این ساخت و ساز را نداشته باشیم خیلی از کارها با بحران روبرو می شوند. پیش بینی برخی همکاران این است که این رکود تا پایان سال ۹۶ ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: همه سعی و تلاش ما از سال ۶۵ تا کنون که ولو در ایران فعالیت می کند این بوده که این محصول را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه کنیم و جای خالی آن را در بازار پر کنیم.

وی افزود: هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد هزینه های معدندار پایین تر می آید، برخی محصولات چینی با کیفیت پایینی که دارند در بسیاری  از موارد هزینه های معدندار را چند برابر می کنند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هشت − 1 =