استقبال کارخانجات محلات و محمودآباد از نرم افزارهای حسابداری

استقبال کارخانجات محلات و محمودآباد از نرم افزارهای حسابداری

مدیرعامل شرکت عرش رایان صفاهان: اگر می خواهیم میزان بهره وری خود را بالا ببریم و در بازارهای جهانی رقابت کنیم چاره ای جز مدیریت هزینه ای خود نداریم.

283
0
علی صفاپور
علی صفاپور

علی صفاپورمدیرعامل شرکت عرش رایان صفاهان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: این شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای حسابداری مرتبط با صنعت سنگ فعالیت می کند.

وی افزود: نرم افزاری که ما تولید کرده ایم قابلیت این را دارد که کلیه فعالیت های صنعت سنگ را به شکلی کاملا دقیق محاسبه کند.

وی ادامه داد: این نرم افزار می تواند میزان استخراج سنگ از معدن و همین طور درصد ضایعات آن را اندازه گیری کند. در فرآوری نیز این نرم افزار قابلیت این را دارد که محاسبه کند که هر متر سنگ چقدرهزینه داشته و مقدار ضایعات آن چقدر بوده است.

وی تصریح کرد: بخش عمده ای از کار این نرم افزار به انبارداری معدن اختصاص داده شده است؛ به عنوان مثال این نرم افزار می تواند محاسبه کند که درصد کوپ دهی سینه کار چقدر بوده و یا اینکه این سینه کار چقدر می تواند سنگ کوپ ارائه دهد.

 مدیرعامل شرکت عرش رایان صفاهان گفت: به طور کل معدنداران و کارخانه داران با در اختیار داشتن این نرم افزار می توانند هر زمان که بخواهند گزارش کامل و جامع و کاملی از فعالیت های اقتصادی خود داشته باشند.

وی افزود: اگر می خواهیم میزان بهره وری خود را بالا ببریم و در بازارهای جهانی رقابت کنیم چاره ای جز مدیریت هزینه های خود نداریم.

وی تصریح کرد: لازم است که فعالان اقتصادی برای بالا بردن بهره وری، نسبت به امور مالی توجه ویژه ای داشته باشند و از حسابداران خبره استفاده کنند و برای کارشان مدیریت مالی منسجم و دقیقی داشته باشند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

یک × 4 =