شهپریان: هزینه های بالا توان رقابت را از ما گرفته است

شهپریان: هزینه های بالا توان رقابت را از ما گرفته است

مدیر عامل شرکت بهراش 2: شرکت بهراش اولین تولید کننده کوره طبقاتی در ایران است و همین طور سازنده راپی با کیفیتی عالی و بهترین متریال اما با این حال به دلیل تفاوت قیمت هایی که در این عرصه وجود دارد توان رقابت با کشورهای خارجی را نداریم.

226
0
علی اکبر شهپریان
علی اکبر شهپریان

علی اکبر شهپریان مدیر عامل شرکت بهراش در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: در بحث وام هایی که به صنف ما تعلق می گیرد مشکلات عدیده ای وجود دارد، عدم همکاری بانک ها و در صد بالای سود وام ها مشکلاتی است که با بانک ها داریم. از دیگر مشکلات باید به مشکلات واردات اشاره کنیم که با توجه به اجرای برجام هنوز اتفاقی در این صنعت رخ نداده است.

وی ادامه داد: شرکت بهراش اولین تولید کننده کوره طبقاتی در ایران است و همین طور سازنده راپی با کیفیتی عالی و بهترین متریال اما با این حال به دلیل تفاوت قیمت هایی که در این عرصه وجود دارد توان رقابت با کشورهای خارجی را نداریم.

شهپریان گفت: شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی باعث شناخته شدن ما در زمینه کار و تخصصمان  می شود. مسلما شرکت در نمایشگاه های خارجی تاثیر بیشتری در فرآیند معرفی بهتر شرکت ما دارد. رقابت با کشور های خارجی سخت است زیرا کالای خود را با بهترین کیفیت با کمترین بها در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

وی ادامه داد: چون در ایران ماشین آلات پیشرفته وجود ندارد و همچنان ماشین آلات جهت فرآوری سنتی می باشد مجبور به فروش سنگ خام به خارج از کشور هستیم و آن ها با فرآوری سنگ های ایران همان سنگ را با قیمتی چند برابر به ایران صادر می کنند.

مدیر عامل شرکت بهراش ۲ افزود: نظارت کافی در فرآوری سنگ وجود ندارد و ناظرین تخصص کافی را در کار خود ندارند.

وی تصریح کرد: اگر دولت حمایت و همکاری لازم را انجام دهند و اعتبار هایی را در اختیار صنف ما قرار دهد صنعت سنگ از این وضعیت رکود خارج می شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

18 − 7 =