علی اصغر همتیان: بلا تکلیفیم

علی اصغر همتیان: بلا تکلیفیم

فعال با سابقه صنعت سنگ در مشهد: در حال حاضر کارخانه فعال است و تولید دارد اما هر لحظه امکان دارد که بیایند و کارخانه را ببندند.

179
0
کارخانه سنگبری
کارخانه سنگبری

علی اصغرهمتیان فعال با سابقه صنعت سنگ مشهد و مدیر کارخانه سنگبری فیروز در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: زمانی که کارخانه سنگبری فیروز احداث شد کاملا از محدود شهرمشهد بیرون بود و هیچ ربطی به فضای شهری نداشت اما با گسترش شهر و بزرگ  شدن آن الان این کارخانه در محدوده شهری قرار گرفته و به همین دلیل شهرداری مشهد اجازه فعالیت به این کارخانه و کارخانه های همسایه ما را نمی دهند.

وی افزود: شهرداری مشهد زمین کارخانه که صنعتی بوده را تبدیل به تجاری کرده که آن هم رایگان صورت نگرفته و مبلغ آن را دریافت کرده است.

وی تصریح کرد: شهرداری به ما اعلام کرده است که باید کارخانه تعطیل و فضای آن تبدیل به نمایشگاه و فروشگاه سنگ شود که در این صورت عملا تولید می خوابد و ما نمی توانیم در زمینه تولید فعالیت داشته باشیم.

فعال با سابقه صنعت سنگ در مشهد گفت: در حال حاضر کارخانه فعال است و تولید دارد اما هر لحظه امکان دارد که بیایند و کارخانه را ببندند. از ما تعهد گرفته اند که هر موقع لازم دانستند در کارخانه را ببندند.

وی ادامه داد: برخی از همسایه های ما رفته اند و در منطقه «تپه سلام» که کاملا بیرون از شهر است زمین گرفته و کارخانه خود را در آنجا راه اندازی کرده اند که ما نیز در صورتی که کارخانه بسته شود باید همین کار را کنیم اما در این دوران رکود که درآمد کارخانه ها به شدت پایین آمده این واقعا یک هزینه اضافی است که بر ما تحمیل می شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید