علی اسماعیلی: هزینه های تولید بالا است

علی اسماعیلی: هزینه های تولید بالا است

مدیر داخلی شرکت ایران دفینه: هزینه های تولید بالا است و لازم است که دولت در زمینه پایین آوردن هزینه های تولید اقدامات لازم را انجام دهد.

158
0
علی اسماعیلی
علی اسماعیلی

علی اسماعیلی مدیر داخلی شرکت ایران دفینه در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: شرکت ایران دفینه ۴۵ سال است که تاسیس شده و در زمینه تولید محصولات تزئینی سنگ از قبیل گلدان، حوض ، مجسمه و….  فعالیت دارد. البته این شرکت در زمینه فرآوری سنگ تزئینی ساختمان هم فعالیت می کند که در نمایشگاه محلات آن را عرضه نکرده ایم .

وی افزود: کارخانه در جاده ورامین تهران واقع شده و نمایشگاهی هم برای عرضه محصولات خود داریم که در برج آزادی تهران است. بخش عمده ای از محصلات ما با دست انجام می شود و بخشی از آن را هم با دستگاه انجام می دهیم. بیشترین  خریداران محصولات ما مشتری های تهرانی هستند.

وی در خصوص مشکلاتی که در عرصه تولید وجود دارد گفت: متاسفانه آن گونه که لازم است از طرف دولت حمایت نمی شویم. در بسیاری از موارد با نهادهایی مانند بیمه مشکل داریم که این مشکلات گاهی سبب اخلال در کار تولید می شود. هزینه های تولید بالا است و لازم است که دولت در زمینه پایین آوردن هزینه های تولید اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیر داخلی شرکت ایران دفینه گفت: مشکل دیگر ما در زمینه تامین مواد اولیه و سنگ خام است. در کشور معادنی وجود دارند که دست برخی از ارگانهای دولتی هستند و برخلاف انتظار این معادن سنگ را با قیمت بالاتری نسبت به بخش خصوصی به فروش می رسانند.

وی افزود: برای خرید سنگ خام هیچ گونه استانداردی وجود ندارد و نمی توان آن را درقالب خاصی تعریف کرد . در برخی موارد معدندار یک نوع سنگ را به ما نشان می دهد و سنگ دیگری را برای ما ارسال می کند.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین دلایلی که باعث افت کار ما شده سنگتراش های افغانی هستند که سر پروژه های ساختمانی می روند و همانجا سر ساختمان کار سنگتراشی را با نصف قیمت انجام می دهند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید