افزایش سهم اتاق بازرگانی در پروژه نمایشگاه اصفهان

افزایش سهم اتاق بازرگانی در پروژه نمایشگاه اصفهان

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان: اتاق بازرگانی سهام خود را با سرمایه‌گذاری از طریق تسهیلات و استفاده از ظرفیت انجمن‌های همگن از 6 به بیش از 9 درصد افزایش خواهد داد و امیدواریم دیگر شرکا نیز در این خصوص وارد عمل شوند.

260
0
عبدالوهاب سهل‌آبادی
عبدالوهاب سهل‌آبادی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به‌ نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، عبدالوهاب سهل‌آبادی که صبح امروز به همراه اعضای هیئت نمایندگان اتاق از پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان بازدید کرد، اظهار داشت: در همه جهان، شهرداری‌ها و اتاق‌های بازرگانی، سهامداران و مالکان اصلی نمایشگاه‌ها هستند و بدون شک اتاق بازرگانی اصفهان نیز از پروژه‌ای که رونق اقتصادی استان را به همراه دارد، حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی پس از کلنگ زنی این پروژه و پیشرفت محسوس آن، در افزایش سهام خود به قطعیت رسید و هم‌اکنون یک کرسی از هیئت‌مدیره نمایشگاه را در اختیار دارد، افزود: اتاق بازرگانی سهام خود را با سرمایه‌گذاری از طریق تسهیلات و استفاده از ظرفیت انجمن‌های همگن از ۶ به بیش از ۹ درصد افزایش خواهد داد و امیدواریم دیگر شرکا نیز در این خصوص وارد عمل شوند.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، به جلسه روز گذشته هیئت نمایندگان اتاق درباره پروژه نمایشگاه اشاره کرد و بیان داشت: این افزایش سرمایه، بر اساس نیاز صنعت استان، انجام می‌شود و تمامی اعضای هیئت نمایندگان در این باره اتفاق ‌نظر دارند.

وی تأکید کرد: ازاین‌پس یکی از اعضا همراهی مستقیم با این پروژه خواهد داشت و رابط اتاق و نمایشگاه خواهد بود تا تأمین منابع ملی با سیاست‌های لازم صورت پذیرد.

سهل‌آبادی تصریح کرد: به جرئت می‌توان گفت از میان ۴۷ عنوان نمایشگاهی که سالانه در محل فعلی نمایشگاه اصفهان برگزار می‌شود، ۳۰ عنوان نمایشگاه، تخصصی و موفق است و با همین مکان فعلی و غیراستاندارد، آبروی اصفهان حفظ‌ شده است اما باید به فکر توسعه این فعالیت بود.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه × 2 =