حسینی: نام افراد مخالف خصوصی سازی منتشر می شود

حسینی: نام افراد مخالف خصوصی سازی منتشر می شود

رئیس سازمان خصوصی سازی: دولت تدبیر و امید برای جلوگیری از ورود شبه‌دولتی‌ها به مزایده‌های خصوصی سازی تمهیداتی را برنامه ریزی کرده است تا از حضور ممیزی‌های دولتی در مزایده‌ها جلوگیری شود.

247
0
میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی
میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی بیشترین مقاومت در برابر اجرای قانون اصل ۴۴ را متوجه برخی مدیران دولتی و برخی وزیران دانست که با اجرایی شدن خصوصی سازی منافعشان را در خطر می‌بینند.

وی افزود: اگر پای صحبت مخالفان اجرای اصل ۴۴ بنشینیم با این جملات مواجه می‌شویم؛ ما می‌خواهیم این واگذاری به هر قیمتی شده انجام نشود.

پوری حسینی ادامه داد: اگر لازم بدانیم، نام افرادی را که با خصوصی سازی مخالفند، می‌بریم اما فعلا الزامی برای این کار وجود ندارد و اگر نامی هم برده شود دردی دوا نمی‌شود.

وی اظهار داشت: کسانی که حاضر نمیشوند حقوق ثابت و امن خود را با حقوق پرریسک و مشروط عوض کنند و به‌سمت خصوصی سازی بروند در دوساله گذشته باعث شده‌اند تا عرضه‌های بیش از ۴۰هزار میلیارد تومانی ما فقط چهارهزار میلیارد تومان خروجی داشته باشد و به فروش برسد.

پوری حسینی با تاکید بر توانمندسازی بخش خصوصی افزود: دولت تدبیر و امید برای جلوگیری از ورود شبه‌دولتی‌ها به مزایده‌های خصوصی سازی تمهیداتی را برنامه ریزی کرده است تا از حضور ممیزی‌های دولتی در مزایده‌ها جلوگیری شود.

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور به جدی بودن دولت برای واگذاری تمامی شرکت‌های گروه یک و دو که تا کنون خصوصی نشده‌اند اشاره کرد و افزود: با وجود مخالفت‌های زیادی که پیش روی روند خصوصی سازی در کشور است سعی می‌کنیم تا بخش اعظم این وظیفه مهم به سرانجام برسد.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

17 + شانزده =