ایروانی: مسئول فنی معادن هیچگاه فردی اضافه نیست

ایروانی: مسئول فنی معادن هیچگاه فردی اضافه نیست

مدیرکل دفتر نظارت امور معدنی کشور: گاهی بهره برداران معادن تصور می‌کنند مسئول فنی یک فردی اضافه است و هزینه ای اضافه روی دست آنها گذاشته اما این طور نیست، وی باید حضور داشته باشد تا استخراج از طریق اصول فنی انجام و از ذخایر صیانت شود.

224
0
عباسعلی ایروانی
عباسعلی ایروانی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، عباسعلی ایروانی مدیرکل دفتر نظارت امور معدنی کشور در جلسه بررسی مشکلات معدن کاران استان خراسان جنوبی اظهار داشت: نتیجه توجه به اقتصاد مقاومتی تدوین استراتژی برای صنعت است که در همین راستا در بخش معادن ۶ پروژه تعریف شده که از این تعداد ۳ پروژه توسط وزیر صنعت، معادت و تجارت به سازمان مدیریت ابلاغ شده است.

ایروانی افزود: پروژه ژئوفیزیک، تهیه نقشه‌های ۲۵ هزارم، نظارت بر فعالیت‌های معدنی با استفاده از روش‌های نوین و کار آمد، محاسبات میزان برداشت، رعایت اصول تن استخراج و مانیتورینگ از دیگر برنامه‌های ۵ ساله وزارت خانه است.

مدیرکل دفتر نظارت امور معدنی کشور گفت: مسئول فنی معادن هیچگاه فردی اضافه نیست. گاهی بهره برداران معادن تصور می‌کنند مسئول فنی یک فردی اضافه است و هزینه ای اضافه روی دست آنها گذاشته اما این طور نیست، وی باید حضور داشته باشد تا استخراج از طریق اصول فنی انجام و از ذخایر صیانت شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید