طرح های لوکس ایتالیایی در انتظار تنوع سنگ های ساختمانی

طرح های لوکس ایتالیایی در انتظار تنوع سنگ های ساختمانی

تمرکز و ایجاد ارتباط یا موسسات معماری و گروه های معمار و طراحی، تاثیر عمیقی در بازاریابی سنگ های ساختمانی ایران در سطح دنیا می تواند داشته باشد.

351
0
سنگ ساختمانی لوکس
سنگ ساختمانی لوکس

به گزارش خبر گزاری سنگ ایران، گالری های لوکس ایتالیایی همه ساله طرح های نوین خود را در معرض دید عموم قرار می دهند و استفاده از سنگ های جدید با تنوع رنگی جدید از مهمترین الویت های این گروه به شمار می آید. استفاده از سنگ های ساختمانی جدید با طرح ها و رنگ بندی های متفاوت همگی میتوانند در طراحی داخلی فضای کاری بسیار تاثیر گذار باشند. با توجه به بازاریابی و معرفی های جدیدی که از سنگ های جدید کشور در سطح دنیا صورت گرفته میتوان انتظار داشت معماران بسیار خوبی در این زمینه به فعالیت بپردازند.

تمرکز و ایجاد ارتباط با موسسات معماری و گروه های معمار و طراحی، تاثیر عمیقی در بازاریابی سنگ های ساختمانی ایران در سطح دنیا می تواند داشته باشد. این نکته بسیار ساده است اما میتوان از آن به عنوان راه ارتباطی بسیار خوبی استفاده کرد. کشور ایتالیا بنا بر تکنولوژی های مدرن و به روزی که در زمینه فراوری سنگ های ساختمانی در دست دارد قادر به معرفی سنگ های ساختمانی جدید در سطح دنیاست.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هفده − 12 =