طراحی های نوآورانه با سنگ طبیعی در فضاهای داخلی و خارجی

طراحی های نوآورانه با سنگ طبیعی در فضاهای داخلی و خارجی

332
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، جایزه طراحی سنگ‌کاران اتریش سالیانه به ایده‌های طراحی نوآورانه در سنگ طبیعی برای کارهای بسیار باکیفیت اختصاص می‌یابد. برنده این مسابقه عنوانی را کسب می‌کند که‌ با استفاده از آن به ارتقاء شرکت خود کمک کرده و همچنین برای یک سال کامل فعالیت تبلیغاتی انجام می‌دهد. هیئت داوران، فرد مورد نظر را در پایان هر سال مالی انتخاب می‌کنند. باعث افتخار ماست که برندگان جایزه سال ۲۰۱۵ را معرفی می‌کنیم.

Award_Oesterr15_Design2

«احساسات» با سنگ‌کاری Roman Toth: در این کار، یک حمام باریک به یک فضای وسیع تبدیل شده است. چیزی که جذاب و چشم‌گیر به نظر می‌آید،‌ دیوار تقسیم‌کننده اتاق با سنگ طبیعی است. این دیوار شامل طراحی یک نور دیمر (کنترل کننده شدت نور) در سنگ شفاف است. اسلب سنگ لایم استون به عنوان دیوار پوششی و همچنین سنگ ماتریس گنیس پرداخت‌شده به عنوان کف‌پوش و سنگ کنگلومرا در زیر سینک روشویی، نور دیوار تقسیم‌کننده را منعکس و تکرار می‌کنند.

Award_Oesterr15_Design3

«حمام باریک به سبک بی‌زمانی» با سنگ‌کاری Josef Kaindlbauer: حمامی با کریدور باریک در یک ویلا به سبک آرت-نوو. اجرای سنگ لایم استون صورتی ایران در سراسر اتاق باعث بزرگتر جلوه دادن آن شده است.

Award_Oesterr15_Design5

«زندگی شهری و روستایی در وین»: در کف، سنگ طبیعی اجرا شده است، برای کانتر و دیوارها نیز همین تِم تکرار شده است. می‌توان به جزئیات متمایزی در لبه بالکون اشاره کرد که جهت خشن بلوک سنگ خام به طورعمد قابل رؤیت است.

Award_Oesterr15_Design6Award_Oesterr15_Design7

در فروشگاه لباس مردانه Sir Anthon به عنوان یک فروشگاه منحصر بفرد، برای پوشش کف، کانتر فروش و دیوارها از سنگ طبیعی استفاده شده است.

Award_Oesterr15_Design8

«دیوار پوششی در یک گاراژ خصوصی برای اتومبیل‌های آنتیک» با سنگ‌کاری Michael Egger: یک فرد علاقمند به اتومبیل تمایل داشته است که اتومبیل‌های خود را در یک فضای ارزشمند به نمایش بگذارد و سنگ پرداخت‌شده ماتریس گنیس را انتخاب کرده است. هر اتومبیل با یک رادیاتور هم‌رنگ خود بر روی دیوار هماهنگ شده است.

Award_Oesterr15_Design9

«یک باغِ لوکس – یک دوش متفاوت در فضای بیرونی» با سنگ‌کاری Laurentiu Dascalu: این کار با درخواست نصب یک دوش در یک باغِ پارک مانند انجام شد. در طراحی دیوار از دیگر اشیاء ساخته شده از سنگ طبیعی استفاده شد که به طور همزمان از مناطق دیگر مجزا شده است.

Award_Oesterr16_Design10

«عنصر دیوار روشن در یک خانه خصوصی»،‌ نور پس زمینه سنگ مرمر کار شده توسط Franz Reinisch.

Steinzentrum Hallein  (آلمان)/ یوستون

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید