معافیت سرمایه گذاران خارجی به مدت ۱۰ الی ۲۰ سال

معافیت سرمایه گذاران خارجی به مدت ۱۰ الی ۲۰ سال

رئیس اتاق بازرگانی تبریز: امیدواریم در دوران پسا تحریم ارتباط تجاری و اقتصادی ایران با ترکیه گسترش یابد و رقم ۳۰ هزار میلیارد دلاری برای فعالیت های تجاری ایران و ترکیه تحقق یابد.

369
0
صمد حسن زاده
صمد حسن زاده

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، صمد حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی تبریز در نشست مشترک اعضای اتاق بازرگانی تبریز با فعالان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان وان ترکیه به سرپرستی نجلت تقوا رئیس اتاق بازرگانی و صنایع وان اظهار داشت: امیدواریم در دوران پسا تحریم و رفع موانع ارتباط تجاری و اقتصادی ایران با ترکیه گسترش یابد و رقم ۳۰ هزار میلیارد دلاری پیش بینی شده اردهان؛ رئیس جمهور کشور ترکیه برای فعالیت های تجاری ایران و ترکیه تحقق یابد.

وی افزود: گسترش ارتباطات تجاری ایران و ترکیه نیازمند یک برنامه ریزی اساسی است. تمامی قوانین و شرایط را برای تجارت با کشورها و سرمایه گذاران خارجی تامین کرده ایم، هم در اتاق ایران و هم در اتاق بازرگانی تبریز نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد تا تمامی ملت ها و کشورهای جهان در سایه امنیت، صلح و آرامش بتوانند با کشور ایران همکاری داشته باشند.

وی ادامه داد: سرمایه گذاران خارجی از معافیت های ۱۰ تا ۲۰ ساله برخوردار می شوند. ما آمادگی داریم تا بسترهای لازم برای سرمایه گذاران خارجی و مخصوصا سرمایه گذاران ترکیه ای را فراهم کنیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید